عمومی

دو کارگردان به سریال The Last of Us اضافه شدند

دو کارگردان جدید به سریال The Last of Us اضافه شدند

پروسه ساخت و فیلمبرداری سریال The Last of Us (د لست آو آس) همچنان در جریان است و طبق اطلاعات جدید منتشر شده، دو کارگردان سرشناس از سریال‌هایی نظیر The Punisher و What We Do in the Shadows به این سریال HBO اضافه شده‌اند و قرار است هرکدام حداقل یکی از اپیزودها را کارگردانی کنند.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Tom And Jerry – تام و جری به نیویورک می‌روندبازگشت موش و گربه
نقد فیلم Tom And Jerry – تام و جری به نیویورک می‌روند

نام جرمی وب و لیزا جانسون در میان 7 کارگردان دیگر به چشم می‌خورد. متاسفانه اکنون جزییات زیادی درباره اینکه آن‌ها قرار است کدام اپیزود یا چند قسمت را کارگردانی کنند، وجود ندارد. وب اخیرا 2 اپیزود از سریال علمی‌تخیلی Shadow and Bone را کارگردانی کرده و دیکر کارهای او شامل The Umbrella Academy، Fear the Walking Dead، Merlin و The Punisher می‌شود.

لیزا جانسون نیز تجربه کارگردانی عناوین با کیفتی مانند American Horror Story، Physical و What We Do in the Shadows را در کارنامه دارد و با توجه به پیشینه کاری‌اش، احتمالا بیشتر روی اپیزودهای مربوط شخصیت‌های زن کار کند. کریگ مازن و نیل دراکمن از خالقان سریال The Last of Us اخیرا اطلاعات جدیدی از سریال به اشتراک گذاشته‌ و برخی از بازیگران جدید نظیر نیک آفرمن و استورم رید را به طرفداران معرفی کرده‌اند.

سریال The‌ Last‌ of Us

یاسمیلا ژبانیچ، کانتمیر بالاگوف و پیتر هوار دیگر کارگردان‌هایی هستند که قرار است هدایت اپیزود ابتدایی سریال لست آو آس را برعهده داشته باشند.

اولین فصل سریال The‌ Last‌ of Us احتمالا 10 قسمت دارد، اما هنوز تاریخ دقیقی برای پخش آن از سوی HBO اعلام نشده است. گرچه انتظار می‌رود طی سال جاری میلادی شاهد آغاز پخش آن باشیم.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال Squid Game – نمایش بدون سانسور خشمیک کابوس رنگارنگ از نظام سرمایه داری
نقد سریال Squid Game – نمایش بدون سانسور خشم


ویجی‌موبایل: هفت نکته مهم پابجی موبایل و 5 بازی کارتی برتر موبایل

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا