عمومی

بازیگر نقش رایلی در سریال The Last of Us معرفی شد

بازیگر نقش رایلی در سریال The Last of Us معرفی شد

به تازگی خبر رسیده است که استورم رید از سریال Euphoria برای بازی در نقش رایلی در سریال The Last of Us، جدیدترین اثر شبکه HBO ملحق شده است.

به گفته سایت Deadline که این خبر را منتشر کرد، استورم رید در نقش رایلی اِیبل، صمیمی‌ترین دوست الی قبل از آشنایی با جوئل، بازی خواهد کرد. در بازی‌های پلی استیشن، رایلی یک دختر یتیم است که در شهر پسا آخرالزمانی بوستون بزرگ می‌شود. شخصیت رایلی به طور ویژه در بسته الحاقی بازی تحت عنوان The Last of Us: Left Behind حضور داشت که داستان آن در یک محیط زمستانی و یک مرکز خرید رو به زوال روایت می‌شد.

استورم رید همچنین پیش از این در فیلم‌های The Suicide Squad (در نقش Tyla DuBois) و 12 Years a Slave (در نقش امیلی) بازی کرده بود. او به ستاره سریال مندلورین، پدرو پاسکال (در نقش جوئل) و یکی از ستارگان سریال بازی تاج و تخت، بلا رمزی (در نقش الی) می‌پیوندد. دیگو لونا نیز نقش تامی را ایفا می‌کند و در تیر ماه، عکسی را به اشتراک گذاشته بود که به نظر می‌رسید اولین عکس از پشت صحنه تولید است.

فیلمبرداری سریال جدید HBO که از شهریور ماه امسال آغاز شده بود، چندی پیش به پایان رسید و از آنجا که سریال سفارش مستقیم ساخت را دریافت کرد، این شبکه از ساخت قسمت پایلوت آزمایشی صرف نظر کرده بود تا ببیند روند سریال چطور پیش می‌رود و در نهایت نیز تمامی قسمت‌ها پشت سر هم ساخته شد.

اما در رابطه با سری بازی‌های The Last of Us ممکن است که استودیو ناتی داگ برای بازی بعدی خود، The Last of Us 3 یا احتمالاً یک IP جدید را بسازند. در آینده‌ای نزدیک‌تر، اعلام شده بود که ناتی داگ در حال توسعه یک بازی مستقل چند نفره از لست آو آس است. به علاوه چندی پیش نیز گزارشی منتشر شده بود که این استودیو در حال کار بر روی بازسازی The Last of Us برای پلی استیشن 5 است.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال یاور – چندش‌آورترین سطح مردانگیداستان ضعیغی که زیر کلیشه‌های سنگین نابود می‌شود
نگاهی به سریال یاور – چندش‌آورترین سطح مردانگی


Top 10:شماره تلفن های عجیبی که تو بازی ها پیدا کردیم

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا