عمومی

کوری بارلوگ درباره پورت پیسی God of War Ragnarok توضیح میدهد

کوری بارلوگ درباره پورت پی‌سی God of War Ragnarok توضیح می‌دهد

در حالی که حتی تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok برای پلی استیشن 4 و 5 به صورت دقیق مشخص نشده، «کوری بارلوگ» درباره انتشار پورت پی‌سی آن صحبت کرده است.

سونی در چند سال گذشته برخی بازی‌های انحصاری خود مانند Days Gone، Horizon Zero Dawn و حالا God of War را در دسترس کاربران پی‌سی نیز قرار داده و اکنون از مدیر خلاق استودیو سنتا مونیکا، کوری بارلوگ در مصاحبه جدید خود با Game Informer درباره عرضه پورت پی‌سی God of War Ragnarok پس از عرضه بازی روی پلی استیشن سوال شده است.

مطلب پیشنهادی:جی تی ای 6 کجاست و چرا رگناروک پایان گاد آو وار اساطیر نورسه؟ بازی‌های رایگان
جی تی ای 6 کجاست و چرا رگناروک پایان گاد آو وار اساطیر نورسه؟ بازی‌های رایگان

او پاسخ داد:

هیچ ایده‌ای ندارم. در حال حاضر، ما بازی را بررسی می‌کنیم. آیا این بهترین نسخه است؟ نحوه انجام آن را می‌سنجیم. آیا مرد از بازی لذت می‌برد؟ آیا ما آن را درست انجام داده‌ایم؟ آیا اشتباهی وجود دارد؟ اگر دوباره این کار را انجام دهید در آینده چه کاری را می‌توان بهتر انجام داد؟ اما در نهایت، این [پورت بازی روی پی‌سی] تصمیم سونی است.

بارلوگ مدیر خلاق بازی سال 2018 بوده که شب گذشته برای پی‌سی منتشر شد و اکنون «اریک ویلیامز» در بازی God of War Ragnarok این مسئولیت را برعهده دارد.

بازی God of War
مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: بهترین بازی‌هایی که برای پلی استیشن 5 قراره بیاد
ویجی‌لاگ: بهترین بازی‌هایی که برای پلی استیشن 5 قراره بیاد

بارلوگ از زمان‌های گذشته یکی از حامیان بزرگ عرضه God of War روی پی‌سی بوده، اما می‌گوید که این ایده توسط «مجموعه‌ای از استودیوهای پلی استیشن پشتیبانی می‌شود.»

در جریان این مصاحبه از کوری سوال شد که چرا فکر می‌کند کاربران باید God of War را روی پی‌سی خود نیز تجربه کنند و او با شوخی پاسخ داد: «به دلیل اینکه بازی Silent Hill به صورت مخفیانه درون آن قرار گرفته است.»

زمان عرضه God of War Ragnarok هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، اما برخی شایعات اخیرا به تاریخ 30 سپتامبر 2022 (8 مهر 1401) اشاره داشتند.


Top 10:شماره تلفن های عجیبی که تو بازی ها پیدا کردیم

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا