عمومی

توسعه پورت پیسی God of War دو سال زمان برده است

توسعه پورت پی‌سی God of War دو سال زمان برده است

یک توسعه دهنده ارشد فاش کرد که پورت بازی God of War برای پی‌سی حداقل دو سال در حال توسعه بوده است.

بازی God of War ابتدا در سال 2018 برای پلی استیشن 4 منتشر شده بود و اکنون پورت مورد انتظار آن برای پی‌سی سرانجام امروز منتشر شده که شامل گرافیک آن نیز بهبود پیدا کرده است. هرچند بیشتر این نسخه توسط استودیو کانادایی Jetpack Interactive ساخته شده، اما سازندگان اصلی بازی در استودیو سانتا مونیکا نیز روی آن نظارت داشته‌اند. و مدیر ارشد تولید فنی بازی «مت دیوالد» در مصاحبه جدید خود با Game Informer درباره آن صحبت کرده است.

مطلب پیشنهادی:15 بازیگر که می‌توانند نقش کریتوس را بازی کنندکاندیداهای خدای جنگ
15 بازیگر که می‌توانند نقش کریتوس را بازی کنند

دیوالد در مصاحبه خود توضیح می‌دهد که ترجیح می‌دهد بازی را با ماوس و صفحه کلید تجربه کند، زیرا در طول مدت توسعه بازی در دو سال گذشته این کار را زیاد انجام داده است. او گفت:

در واقع بیشتر اوقات با ماوس و کیبورد بازی را انجام می‌دهد، فقط به این دلیل که دو سال است روی آن کار می‌کنم و این سبک پیش فرض من است. بازی کردن با ماوس و کیبورد برای من بسیار طبیعی به نظر می‌رسد.

بازی God of War

البته همچنان می‌توان بازی را با یک کنترلر از جمله کنترلر ایکس باکس تجربه کرد که نظر این توسعه دهنده نیز درباره چنین تجربه‌ای مثبت بوده است. او در ادامه همچنین اشاره کرد که می‌توانید بازی را با کنترلر سوییچ نیز تجربه کنید.

قطعا می‌توانید از تمام کنترلرهای شخص ثالث استفاده کنید. ما سعی کرده‌ایم تا حد امکان گزینه‌های زیادی را به بازی اضافه کنیم، زیرا چه دلیلی برای محدود کردن بازیکنان وجود دارد؟

مطلب پیشنهادی:چگونه ویژگی صدای سه بعدی پلی استیشن 5 را فعال کنیم؟عرضه تجربه‌ای واقع گرایانه و سه بعدی به کمک صدا
چگونه ویژگی صدای سه بعدی پلی استیشن 5 را فعال کنیم؟

به گفته سونی، بازی God of War که در آوریل 2018 برای پلی استیشن 5 منتشر شده تا اوت 2021 19.5 میلیون نسخه فروخته است. دنباله آن یعنی God of War Ragnarok نیز قرار است در سال 2022 برای پلی استیشن 4 و 5 منتشر شود و شایعات به مهر ماه برای زمان عرضه آن اشاره دارند.

نمرات پورت پی‌سی بازی روز گذشته منتشر شده بود که همه چیز در نقدهای ثبت شده آن، نشان دهنده یک تجربه فوق‌العاده است.


Top 10:شماره تلفن های عجیبی که تو بازی ها پیدا کردیم

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا