عمومی

تروی بیکر با اعلام حضور خود در بازار NFT با واکنش منفی روبهرو شد

تروی بیکر با اعلام حضور خود در بازار NFT با واکنش منفی روبه‌رو شد

«تروی بیکر» صداپیشه شخصیت جوئل در بازی The Last of Us از همکاری خود با یک شرکت NFT خبر داد و تصمیم او با واکنش طرفدارانش مواجه شد.

بیکر که بیشتر با بازی The Last of Us شناخته می‌شود، در توییتر فاش کرد که با Voiceverse شرکتی که در زمینه ایجاد و انتشار NFT های صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی فعالیت دارد، همکاری خواهد کرد. از این دسته صداها برای ایجاد کتاب‌های صوتی، پادکست، اسکریپت‌های خواندنی و پروژه‌های دیگری استفاده می‌شود که در آن‌ها به صداپیشه واقعی نیازی وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی:تحلیل شخصیت جوئل – سری بازی‌های The Last of Usشکست و جبران
تحلیل شخصیت جوئل – سری بازی‌های The Last of Us

او در توییت خود نوشت:

من با VoiceverseNFT همکاری می‌کنم تا با یکدیگر راه‌های را کشف کنیم و ابزارهای جدیدی را برای سازندگان ایجاد کنیم تا چیزهای جدیدی بسازند، و به همه این فرصت را بدهیم تا در IPهایی که ایجاد می‌کنند سرمایه‌گذاری کنند. می‌توانید متنفر باشید. می‌توانید خلق کنید. نظر شما چیست؟

تروی بیکر

در زمان نوشتن این خبر، تعداد ریتوییت‌ها و پاسخ‌های توییت بیکر بسیار بیشتر از لایک‌های آن است و با توجه به اینکه هم اکنون نگرانی‌هایی نسبت به NFT و حضور آن در صنعت بازی وجود دارد می‌توان گفت این صداپیشه باعث ناامیدی بسیاری از کاربران شده است!

اکثر کاربران در توییت‌های خود به این موضوع اشاره کرده‌اند که تاکنون هنرمندان زیادی قربانی کلاهبرداری‌های NFT شده‌اند و این دسته از دارایی‌های دارای نقص‌های اساسی هستند. برخی دیگر نیز به اثرات زیست محیطی آن‌ها و استفاده از آن‌ها به عنوان راهی برای فرار از مالیات اشاره کرده‌اند.

چه طرفداران با این موضوع موافق باشند چه مخالف، به نظر می‌رسد NFT ها در حال وارد شدن به صنعت بازی هستند و تاکنون نیز شواهدی درباره آن مشاهده شده است. اخیرا خالق توییچ از بازار NFT خود رونمایی کرده بود، اسکوئر انکیس اعلام کرد که درباره آن‌ها نظر مثبتی دارد و یوبیسافت از پلتفرم خود رونمایی کرد. با این وجود می‌توان از NFT به عنوان یکی از روندهای اصلی صنعت بازی در سال‌های آینده و سال جاری یا کرد.


Top 10:شماره تلفن های عجیبی که تو بازی ها پیدا کردیم

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا