عمومی

فیلمبرداری Aquaman and the Lost Kingdom به پایان رسید

فیلمبرداری Aquaman and the Lost Kingdom به پایان رسید

به تایید جیمز وان، کارگردان فیلم آکوامن 2 (Aquaman 2)، فیلمبرداری آن به پایان رسیده است. آخرین روز فیلمبرداری این هفته در مالیبو انجام شد و وان با به اشتراک گذاشتن عکس‌هایی با حضور جیسون موموآ و پاتریک ویلسون از پایان فیلمبرداری آکوامن 2 خبر داد. وی توضیح داد که تقریبا 95٪ از فیلم در انگلیس فیلمبرداری شده و درباره پروسه ساخت فیلم گفت:

از دست اندرکاران عزیزی که خستگی‌ناپذیر و پرتلاش روی این پروژه کار کردند، هزاران بار تشکر می‌کنم. بدون شک آن‌ها از بهترین هنرمندان و صنعتگرانی هستند که من شانس همکاری با‌ آن‌ها را داشته‌ام.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم The Father – درامی دلخراش پیرامون زوال عقلفیلم پدر با احساسات زنده قلب شما را می‌شکند
نقد فیلم The Father – درامی دلخراش پیرامون زوال عقل
فیلم آکوامن 2

فیلم اول Aquaman در سال 2018 به کارگردانی جیمز وان اکران شد که با بیش از 1.1 میلیارد دلار فروش جهانی در باکس‌آفیس به موفقیت عظیمی رسیده بود و از این حیث جزو پرفروش‌ترین فیلم‌ها در گیشه به شمار می‌رود. کارگردان می‌گوید اگرچه مراحل ساخت فیلم به پایان رسیده، اما این بدان معنا نیست که آکوامن 2 آماده اکران باشد. وی در همین رابطه گفت:

تا زمان آماده‌سازی آن راه بسیار طولانی در پیش دارم، اما نمی‌توانم برای به اشتراک گذاشتن لحظات کوچکی از آن با شما صبر کنم.

در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom علاوه بر جیسون موموآ، بازیگرانی نظیر امبر هرد (میرا) و یحیی عبدالمتین دوم (بلک مانتا) به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

فیلم آکوامن 2 قرار است در تاریخ 16 دسامبر 2022 (25 آذر 1401) در سینماها اکران شود.

مطلب پیشنهادی:28 فیلم و انیمیشن خانوادگی که بزرگسالان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنندشاهکارهایی که مرز سن و سال را کنار زدند
28 فیلم و انیمیشن خانوادگی که بزرگسالان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند


لتس‌پلی فورتنایت: با ماشین افتادیم به جون هم
تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا