عمومی

پوستری از فیلم Uncharted منتشر شد

پوستر جدیدی از فیلم Uncharted منتشر شد

به تازگی پوستر جدیدی از فیلم آنچارتد (Uncharted) منتشر شده که تام هالند (در نقش نیتن دریک)، مارک والبرگ (سالی) را در مرکز آن نشان می‌دهد. همانطور که می‌دانید این فیلم به داستان جوانی نیتن دریک می‌پردازد که تام هالند ایفای نقش او را برعهده دارد و مارک والبرگ نیز در نقش سالی، مربی و راهنمای او در این فیلم حضور دارد.

مطلب پیشنهادی:فراز و نشیب‌ روابط زوجین در فیلم‌ های عاشقانهفیلم‌هایی برای تجربه دنیای پیچیده زندگی متاهلی
فراز و نشیب‌ روابط زوجین در فیلم‌ های عاشقانه

فیلم آنچارتد به نوعی بر اساس بازی آن ساخته شده و این بازی نخستین بار در سال 2007 توسط ناتی داگ برای پلی استیشن 3 منتشر شد و به دنبال‌ آن بازی‌های Uncharted 2: Among Thieves و Uncharted 2: Among Thieves به ترتیب در سال‌های 2009 و 2011 عرضه شدند. با انتقال به پلی استیشن 4، استودیو متعلق به سونی Uncharted 4: A Thief’s End را در سال 2016 ساخت و آخرین بازی خود را در این سری تا به امروز با نام Uncharted: The Lost Legacy در سال بعد منتشر کرد.

تام هالند قبلا به شرایط سخت فیلمبرداری آنچارتد اشاره و گفته بود که فیلم‌برداری Uncharted او را شکسته و تاندونیت گرفته بود. گفته شده بود که وی حتی در پیدا کردن کارگردان فیلم روبن فلیشر نیز نقش داشته است.

فیلم آنچارتد

فیلم Uncharted بیش از یک دهه است که در دست ساخت قرار دارد، پروسه تولید تا حد زیادی دشوار بوده و از انتخاب کارگردان گرفته تا مشکلات دیگر، تا به امروز از مسیرهای سختی عبور کرده است. باید منتظر ماند و دید که آیا این فیلم بعد از این همه مدت می‌تواند نظر مثبت مخاطبان و منتقدان را جلب کند یا خیر.

فیلم آنچارتد (Uncharted) به کارگردانی روبن فلیشر برای اکران در 18 فوریه 2022 (29 بهمن 1400) برنامه‌ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Persian Lessons – درس های فارسی در اردوگاه نازی‌هاجنگ لُغات در یک اردوگاه کار آلمان‌ها
نقد فیلم Persian Lessons – درس های فارسی در اردوگاه نازی‌ها


لتس‌پلی فورتنایت: با ماشین افتادیم به جون هم
تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا