عمومی

ریبوت Call of Duty Modern Warfare 2 احتمالا تابستان 2022 رونمایی شود

ریبوت Call of Duty: Modern Warfare 2 احتمالا تابستان 2022 رونمایی شود

به‌تازگی تام هندرسون، یکی از معتبرترین و مشهورترین لیکرهای صنعت بازی، اعلام کرده ریبوت Call of Duty: Modern Warfare 2 طی تابستان سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:یک مد بتل رویال جدید برای بازی Call of Duty Mobile معرفی شدیک مد بسیار سریع‌ و کوتاه‌تر
یک مد بتل رویال جدید برای بازی Call of Duty Mobile معرفی شد

همان‌طور که در جریان هستید، اخبار و شایعات مختلف پیش‌بینی می‌کنند عنوان بعدی Call of Duty ادامه ریبوت Modern Warfare خواهد بود. تاکنون اطلاعات مختلفی از این بازی منتشر شده که شامل «بخش داستانی بسیار جنجالی»، «ایجاد تغییرات گسترده در وارزون» و «بازگشت صداپیشه اصلی گوست» می‌شود.

حال در جدیدترین مورد، تام هندرسون به توییتر آمد و اعلام کرد اکتیویژن طی تابستان 2022 از این بازی رونمایی می‌کند. وی همچنین اظهار داشت باتوجه به عملکرد بسیار ضعیف Vangaurd، توسعه‌دهندگان احتمالا زودتر از موعد سالانه و در اکتبر بازی را راهی بازار کنند.

علاوه‌بر این‌ها، هندرسون به ایجاد تغییرات گسترده در وارزون هم اشاره نمود که مهر تاییدی بر برخی از اخبار گذشته است. تا این لحظه اکتیویژن همچنان وجود ریبوت Call of Duty: Modern Warfare 2 را به صورت رسمی تایید نکرده اما رسانه‌ها تقریبا از آن اطمینان دارند.

مطلب پیشنهادی:آپدیت‌ ‌جدید بازی وارزون قوانین فرندلی فایر را تغییر می‌دهدتلاش اکتیویژن برای بهبود اوضاع
آپدیت‌ ‌جدید بازی وارزون قوانین فرندلی فایر را تغییر می‌دهد


ویجی‌موبایل: نکات مهم کالاف دیوتی موبایل و 5 بازی جهان باز برتر موبایلی

تماشای ویدیو از یوتوب


(1) شایعه بازی Call of Duty 2022 خشنتر و تاریکتر خواهد بود
01112021 همانطور که گفتیم، اطلاعات درز شده حاکی از آن است که بازی Call of Duty 2022 از سیستم اخلاقی Morality System شبیه به بازی Red Dead Redemption 2 استفاده خواهد کرد به این معنا که تصمیمات کلیدی شما در طول بازی، بر سطح اخلاقی شخصیتتان تاثیرگذار خواهد بود و در پایان بازی تاثیرات آن را از لحاظ داستانی


(2) Call of Duty Modern Warfare 2 - گیمفا
شایعه بخش چندنفرهی Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered در تابستان امسال عرضه خواهد شد PC براساس اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر میرسد که بخش چندنفرهی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered در تابستان سال جاری عرضه خواهد شد.


(3) لوگو و طرح کلیدی Call of Duty Modern Warfare II فاش شدند
گزارش بخش داستانی Call of Duty Modern Warfare 2 در آمریکای لاتین هیدئو کوجیما کار بر روی یک پروژهی رادیکال را آغاز خواهد کرد


(4) نخستین اطلاعات از قسمت دوم Call of Duty Modern Warfare لو رفت
طبق سیاستی که اکتیویژن طی سالهای گذشته در پیش گرفته، معرفی Call of Duty 2022 در تابستان بعدی صورت میگیرد تا شرایط برای عرضه در پاییز مهیا شود. با در نظر گرفتن این موارد، میتوان گفت حدودا یک سال با فاصله تایید یا تکذیب شدن ادعاهای وب سایت Video Games Chronicle فاصله داریم.


(5) نام و لوگوی احتمالی نسخه جدید بازی Call of Duty لو رفت
از بخش زامبی بازی Call of Duty Vanguard رونمایی شد محمدجواد عبداللهی پور


(6) Call of Duty Modern Warfare - بازی سنتر
16092021 شایعه بازی Call of Duty 2022 دنباله نسخه مدرن وارفر 2019 خواهد بود. اگر شایعه جدیدی که اخیرا منتشر شده صحت داشته باشد، احتمالا در سال آینده معرفی دنباله بازی Call of Duty Modern Warfare نسخه 2019 را خواهیم دید. با بازیسنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.


(7) دنباله Call of Duty Modern Warfare ساخته میشود - فارس 98
14092021 بهنظر میرسد دنبالهای برای Call of Duty Modern Warfare 2019 در دست ساخت قرار دارد و در سال 2022 منتشر میشود. درحالی که اکنون تمامی چشمها به Call of Duty Vanguard از استودیو Sledgehammer دوخته شده، ولی بازی بعدی استودیو Infinity Ward ممکن است توجهها


(8) رنگ احتمالی گلکسی زد فولد و زد فلیپ 3 فاش شد - تکفارس
تلویزیونهای 2022 سامسونگ به استیدیا و NFTها مجهز خواهند بود فیلم Mortal Kombat پر بازدیدترین فیلم سرویس اچبیاو مکس در سال 2021 میلادی شد گزارش بخش داستانی Call of Duty Modern Warfare 2 در آمریکای لاتین جریان دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا