عمومی

جیمز گان اطلاعاتی از فیلم Guardians Of The Galaxy 3 به اشتراک گذاشت

جیمز گان اطلاعات جدیدی از فیلم Guardians Of The Galaxy 3 به اشتراک گذاشت

جیمز گان، نویسنده و کارگردان فیلم نگهبانان کهکشان 3 (Guardians Of The Galaxy 3) در مصاحبه اخیر خود اطلاعات تازه‌ای از این فیلم در اختیار طرفداران قرار داده و همچنین درباره فیلم تلویزیونی Guardians Of The Galaxy Holiday Special صحبت کرد که فیلمبرداری آن به‌خاطر کووید 19 به تعویق افتاده است.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم The Father – درامی دلخراش پیرامون زوال عقلفیلم پدر با احساسات زنده قلب شما را می‌شکند
نقد فیلم The Father – درامی دلخراش پیرامون زوال عقل

وی در صحبت‌هایش با Collider گفت که فیلم نگهبانان کهکشان 3 فوق‌العاده خواهد بود. جیمز گان به طور ویژه اشاره کرد که از حضور چوکوودی ایووجی به عنوان بازیگر اصلی در این فیلم و ایفای نقش او در سریال Peacemaker بسیار هیجا‌ن‌زده است. وی همچنین بیان کرد که فیلم جدید ممکن است آن چیزی نباشد که مردم انتظارش را دارند. او در این باره گفت:

من برخی از صحنه‌ها را قبل از تعطیلات کریسمس به مارول دادم و کوین [فایگی] گفت که همه بسیار بسیار هیجان‌زده شده‌اند. اما باید بدانید که این فیلم دقیقا آن‌ چیزی نیست که مردم انتظارش را دارند و بسیار متفاوت‌تر است. راه دشواری بوده اما تا اینجای کار واقعا از آن راضی هستم.

جیمز گان همچنین درباره Guardians Of The Galaxy Holiday Special صحبت کرد که فیلمبرداری آن همزمان با فیلم نگهبانان کهکشان 3 شروع می‌شود. وی می‌گوید با توجه به شیوع اُمیکرون در سراسر جهان، تولید آن باید به تعویق بیفتد، اما درباره آن بسیار هیجان زده است:

من کمی به این فیلم تلویزیونی حسادت می‌کنم. با اینکه خودم آن را نوشتم، اما مردم بسیار به آن امیدوار هستند و با شور و اشتیاق فراوانی برای پخش آن لحظه‌شماری می‌کنند. من هم می‌گویم که صبر کنید، اینجا فیلمی دارم که 2 سال است روی آن کار کرده‌ام. شما عاشق چیزی هستید که من واقعا وقت کمی را صرف آن کردم.

عنوان Guardians of the Galaxy Holiday Special در سال 2022 و فیلم Guardians Of The Galaxy 3 در تاریخ پنجم می 2023 (15 اردیبهشت 1402) اکران خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:ثور اساطیری با ثور مارول چه تفاوت‌هایی دارد؟از دل افسانه‌ها تا صفحات کمیک بوک‌ها
ثور اساطیری با ثور مارول چه تفاوت‌هایی دارد؟


سینما: بهترین فیلم‌ های زامبی که مو به تنتان سیخ می‌کند
تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا