عمومی

بازی Days Gone 2 قرار بود چگونه باشد

بازی Days Gone 2 قرار بود چگونه باشد؟

همانطور که می‌دانید سونی اجازه ساخت بازی Days Gone 2 را نداده و توسعه‌دهنده آن روی پروژه جدیدی کار می‌کند.

جف راس (Jeff Ross)، کارگردان بازی اصلی که از استودیو جدا شده، پیش از این آمار تقریبی فروش Days Gone را منتشر کرده بود و اکنون جزئیاتی از ایده‌های استودیو برای قسمت دوم در اختیار ما قرار داده است.

مطلب پیشنهادی:دست سونی توی دادگاه فورتنایت رو شد!اپل در برابر اپیک گیمز… فایت
دست سونی توی دادگاه فورتنایت رو شد!

جف راس در سال 2020، پس از بیست سال فعالیت در Bend، از استودیو جدا شد. بنابر گزارش سایت VGC، او در مصاحبه با USA Today گفت که این دنباله قرار بود بهترین نسخه ممکن با مفهوم Days Gone باشد و به اندازه‌ای خوب می‌بود که نیاز نباشد از کسی معذرت خواهی کند. راس قصد داشت داستان دیکن و سارا را ادامه دهد.

بله، آن‌ها دوباره با هم هستند، اما شاید خوشحال نباشند. خوب، باید چه کار کنیم؟ ما قبل از آخرالزمان ازدواج کرده بودیم، اما برنامه ما برای آینده چه چیزی است؟ ما روایت داستانی سنگین و قوی را حفظ می‌کردیم. بدیهی است که موتور سیکلت دیکن را نگه می‌داشتیم ولی فکر می‌کنم که می‌توانستیم فضای بازی را کمی در جهت فنی گسترش دهیم. به عنوان مثل اکنون ما به تکنولوژی NERO دسترسی داریم – با آن چه کنیم؟

بازی Days Gone 2

بازی Days Gone نتوانست بازخوردهای خوبی از منتقدان کسب کند ولی جف راس باور دارد که نسخه دوم می‌توانست بسیار موفق باشد. او به این اشاره کرد که مجموعه‌های زیادی وجود دارند که نسخه اول آن‌ها خوب نبوده، ولی در ادامه به موفقیت دست پیدا کرده‌اند.

ما قبل از اینکه راه بریم، باید بتوانیم روی چهار دست و پا حرکت کنیم و قبل از اینکه بتوانیم بدوید، باید راه رفتن را یاد بگیریم. من به این بازی به چشم یک سه‌گانه نگاه می‌کردم. مثلا بازی‌های اول Batman: Arkham و Uncharted ابتدایی بودند ولی به پلتفرمی برای ساخت عناوین بعدی تبدیل شدند. بنابراین شما حداقل ورودی قابل اجرا را ایجاد می‌کنید و سپس امیدوارید که بتوانید نسخه دوم را بسازید. از آنجایی که دیگر بر سر مبانی ابتدایی بحث نمی‌کنید، تمرکز شما روی ایده‌های حماسی جدیدی قرار خواهد داشت.

استودیو Bend در حال حاضر روی یک آی‌پی جهان باز جدید کار می‌کند و چند ماه پیش برای این پروژه جدید به دنبال نیرو کار بود. این استودیو همچنین در سال گذشته میلادی Days Gone را برای پی‌سی نیز عرضه کرد و این بازی احتمالا تاکنون نزدیک به ده میلیون نسخه فروش داشته است.

مطلب پیشنهادی:چگونه حافظه پلی استیشن 5 را ارتقا دهیم؟فضای ذخیره سازی پلی استیشن 5 تحت چه شرایطی قابل افزایش است؟


سینما: بهترین فیلم‌ های زامبی که مو به تنتان سیخ می‌کند

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا