عمومی

مشکل نامرئی شدن بازیکنان در وارزون همچنان ادامه دارد

مشکل نامرئی شدن بازیکنان در وارزون همچنان ادامه دارد

وارزون (Warzone) در چند وقته گذشته به خاطر باگ‌ها و مشکت فنی شرایط خوبی را سپری نمی‌کند و بازیکنان اصلا از اوضاع آن راضی نیستند.

اکنون یک باگ جدید باعث می‌شود که بازیکنان نامرئی شوند. در واقع مسبب این اتفاق دو اسکین جدید در وارزونه ستند. استودیو ریون سافتور نیز اعلام کرده که از این مشکل آگاهی دارد. با این وجود مشخص نیست که این مشکل تا چه زمانی ادامه داشته و استودیو در چه تاریخی آن را برطرف خواهد کرد. بد نیست بدانید کمتر از یک هفته پیش، یک اسکین دیگر باعث نامرئی شدن بازیکنان می‌شد.

مطلب پیشنهادی:بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل یازدهممعرفی 5 قاتل سریالی!
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل یازدهم

بازیکنان گزارش داده‌اند که اسکین‌های اپراتور Wraith و Weaver در وارزون نامرئی می‌شوند. هنگام استفاده از اسکین Disruptor برای اپراتور Wraith و اسکین Dark Aether برای اپراتور Weaver، بیشتر بدن بازیکنان نامرئی شده و تنها سر آن‌ها معلوم خواهد بود. نکته مهم این است که باگ نامرئی شدن این اپراتورها، با به روزرسانی چند روز بازی ایجاد شده.

بنابر گزارش سایت گیم اسپات، ریون سافتور سعی داشت با این به روزرسانی مشکل اسکین Awoken برای اپراتور Francis را از بین ببرد. اکتیویژن و استودیو Raven Software امروز هم یک آپدیت جدید برای Call of Duty: Warzone منتشر خواهند کرد. با این وجود معلوم نیست که این مشکل نامرئی شدن با این آپدیت برطرف می‌شود یا باید منتظر به روزرسانی‌های بعدی بمانیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا