عمومی

جزئیات کراس اوور Attack on Titan و Call of Duty مشخص شد

جزئیات کراس اوور Attack on Titan و Call of Duty مشخص شد

کراس اوور شایعه شده اتک آن تایتان و کالاف دیوتی به طور رسمی توسط اکتیویژن معرفی شد و هفته آینده به آپدیت میان فصل Warzone و Vanguard خواهد آمد.

کراس‌اور Attack on Titan و Call of Duty از 20 ژانویه (30 دی) در دسترس قرار خواهد گرفت و مجموعه‌ای از 10 آیتم را به بازی اضافه خواهد کرد. از جمله آن‌ها می‌توان به اسکین Survey Corps برای اپراتور دنیل یاتسو (Daniel Yatsu) با الگوبرداری از لوی آکرمن (Levi Ackerman) و سلاح‌های جدیدی تحت عنوان Historia و Ymir Curse و همچنین شمشیرهای دوگانه Titan Piercer اشاره کرد. در تصویر زیر تمام موارد موجود در این کراس اوور را می‌توانید مشاهده کنید:

اتک آن تایتان

به‌روزرسانی نیم فصل Sledgehammer Games، Treyarch و Raven همچنین یک اپراتور جدید با نام «ایزابلا روزاریو دولنوان ریس» (Isabella Rosario Dulnuan Reyes)، یک تفنگ جدید (Welgun SMG)، محتوای بیشتر برای حالت زامبی، رفع مشکلات و موارد دیگری را برای Call of Duty: Warzone Pacific و Vanguard اضافه خواهد کرد.

پارت دو فصل نهایی سریال Attack on Titan نیز هم اکنون در حال پخش است و تاکنون یک قسمت از آن منتشر شده و قسمت بعدی در یکشنبه هفته آینده پخش خواهد شد.

اولین بار چند ماه قبل اخبار مربوط به کراس‌اوور بین اتک آن تایتان و Call of Duty منتشر شده بود. در آن زمان یکی از افشاگران با بررسی چندین کد بازی Vanguard به سرنخ‌هایی از انیمه محبوب دست پیدا کرده بود و همین امر احتمال وجود چنین کراس‌اووری را در آینده قوت داد. اکنون به فاصله یک هفته دیگر قرار است محتوای مربوط به Attack on Titan در دسترس طرفداران کالاف دیوتی قرار بگیرد.


ویجی‌لاگ پلاس: معرفی پلی استیشن وی آر 2 و قوی‌ترین کارت گرافیک دنیا

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا