عمومی

توییچ استریمر معروف را به دلیل تماشای انیمه Death Note بن کرد

توییچ استریمر معروف را به دلیل تماشای انیمه Death Note بن کرد

«جرمی وانگ» که با نام Disguised Toast به عنوان یک استریمر محبوب شناخته می‌شود، پس از تماشای انیمه Death Note در استریم خود، از توییچ بن شد.

هرچند دلیل بن شدن او هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما احتمالا به دلیل قانون کپی‌رایت تنظیم شده توسط مالکان انیمه صورت گرفته است. به نظر می‌رسد که او نیز به دلیل مشابهی مانند Pokimane از توییچ بن شده است. این استریمر بیشتر به خاطر استریم بازی‌هایی همچون League of Legends و Fortnite شناخته می‌شود نیز چند روز گذشته پس از پخش سریال Avatar: The Last Airbender در این پلتفرم بن شده بود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای خرید رینگ ‌لایت برای استریم کردنبازار تولید محتوا، داغ‌تر از همیشه
راهنمای خرید رینگ ‌لایت برای استریم کردن
توییچ

با این حال مجازات Pokimane بسیار کوتاه بود و او تنها پس از 48 ساعت یک بار دیگر به این پلتفرم دسترسی پیدا کرد و یک روز پس از بازگرداندن حساب خود، با یک استریم 12 ساعته به طور میانگین حدود 27 هزار بیننده را به ثبت رساند. یعنی حدود 6000 بیشتر از میانگین او در ماه گذشته!

مطلب پیشنهادی:چطور روی یوتیوب استریم کنیم؟دومین وبگاه پرطرفدار جهان میزبان استریمرها
چطور روی یوتیوب استریم کنیم؟

در حالی که شرایط کاملا شبیه به یکدیگر به نظر می‌رسد، هنوز مشخص نیست که آیا کانال وانگ نیز پس از 48 ساعت به طور خودکار فعال خواهد شد یا خیر. وانگ در ابتدا درباره بن شدنش هیچ اظهار نظری نکرده است و فقط در توییتر خود نوشت: «واقعا نمی‌توانستند 20 دقیقه بیشتر صبر کنند؟» با این حال او در توییت جدید خود اشاره کرد که احتمالا به مدت یک ماه به توییچ دسترسی نخواهد داشت.


ویجی‌لاگ پلاس: معرفی پلی استیشن وی آر 2 و قوی‌ترین کارت گرافیک دنیا

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا