عمومی

بخشی از داستان استفاده نشده Metal Gear Solid 5 فاش شد

بخشی از داستان استفاده نشده Metal Gear Solid 5 فاش شد

بخشی از داستان استفاده نشده بازی متال گیر سالید 5 فاش شده که در آن به یک باس فایت با شخصیت Skull Face اشاره دارد.

یکی از کاربران ردیت ادعا کرده که بخشی از داستان استفاده نشده بازی Metal Gear Solid 5 را پیدا کرده است که دیالوگ‌های آن به شخصیت شرور Skull Face اشاره دارند. جزئیات این خطوط شامل شلیک به Skull Face، پرتاب شدن او از ارتفاعی بلند و حتی بیهوش کردنش توسط یک آرام بخش اشاره شده و به طور کلی می‌توان گفت که یکی از باس فایت‌های بازی با این شخصیت مرموز بوده است که البته هیچ موقع در بازی نهایی مورد استفاده قرار نگرفته است.

با این وجود در بازی اصلی متال گیر سالید 5 این شخصیت به سرنوشت بدتری دچار و به جای این باس فایت توسط ونوم اسنیک، کازوهیرا میلر و Huey اعدام شد.

متال گیر

«هیدئو کوجیما» کارگردان بازی سال‌ها پس از اولین عرضه آن، در کتاب هنری Metal Gear Solid 5 به فقدان باس فایت Skull Face در بازی آخر اشاره کرد. او نوشت:

ما اغلب در سکانس‌های پایانی فیلم‌های هالیوودی مواجه شدن نیروهای خوب و بد را با یکدیگر میبینیم که قرار است مخاطبان را راضی کند. اما موضوع این بازی زنجیره انتقام است و نمی‌توان ظرافت‌های این موضوع را در یک مبارزه با باس منتقل کرد.

این اولین باری نیست که دیالوگ‌های استفاده نشده Skull Face در بازی فاش می‌شود. در SoundCloud طرفداران برخی دیالوگ‌های این شخصیت را بارگذاری کرده‌اند که هرگز در بازی نهایی استفاده نشده‌اند.


ویجی‌لاگ پلاس: معرفی پلی استیشن وی آر 2 و قوی‌ترین کارت گرافیک دنیا

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا