عمومی

صاعقه و گردباد به فورتنایت اضافه شدند

صاعقه و گردباد به فورتنایت اضافه شدند

اپیک گیمز آپدیت جدیدی برای چپتر سوم فصل 1 فورتنایت منتشر کرد که گردبادها و صاعقه را به بازی بتل رویال اضافه می‌کند.

قابلیت‌های جدید فورتنایت البته هیچ شباهتی به هوای طوفانی بتلفیلد 2042 ندارد، زیرا بازیکنان می‌توانند از این گردبادهای جدید برای جابجایی سریع در نقشه بازی استفاده کنند. همچنین بازیکنان از قبل متوجه گردبادهای می‌شوند، زیرا حرکت چرخشی آن از قبل قابل مشاهده خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:چگونه در فورتنایت سریع‌تر XP بگیریم؟متاسفانه کد تقلب در کار نیست!
چگونه در فورتنایت سریع‌تر XP بگیریم؟

در بیانیه مطبوعاتی اپیک درباره این به‌روزسانی آمده است:

اگر می‌بینید که گردبادی شروع به شکل گیری است، هیچ نیازی به فرار کردن نیست. در عوض به عنوان یک استراتژی می‌توانید برای فرار وارد آن شوید. تا زمانی که بخواهید می‌توانید در آن جابجا شوید و نگران نباشید، در صورت پرتاب شدن، آسیبی نخواهید دید.

گردبادها تنها قابلیت جدیدی نیستند که به فورتنایت اضافه شده‌اند، زیرا اکنون صاعقه یا رعد و برق نیز در بازی وجود دارد. اپیک گیمز درباره آن توضیح می‌دهد:

اگر می‌بینید که ابر تیره‌ای در حال شکل گرفتن است نیز نیازی به فرار ندارید. مطمئنا رعد و برق کمی به شما آسیب وارد می‌کند (و باعث آتش گرفتن منطقه اطراف می‌شود) اما قدرت شوک آن باعث افزایش موقتی سرعت بازیکنان نیز می‌شود.

مطلب پیشنهادی:هر آن چه که باید از کمیک Batman/Fortnite: Zero Point بدانیدادغام دنیای شوالیه تاریکی و فورتنایت
هر آن چه که باید از کمیک Batman/Fortnite: Zero Point بدانید

بنابراین اگر قصد دارید سرعت خود را به مدت کوتاهی افزایش دهید، بهتر است به داخل آب زیر یک ابر بپرید یا به بالاترین نقطه زمین در زیر طوفان بروید تا مورد اصابت صاعقه قرار بگیرید. همچنین بین هر بار اصابت صاعقه با شما مدتی فاصله وجود دارد و این اتفاق دو بار به صورت پشت هم انجام خواهد شد.

فورتنایت

با این آپدیت همچنین Flare Gun یک بار دیگر به فورتنایت بازگشته است.

در نهایت، اپیک گیمز می‌گوید که فورتنایت هم اکنون در «هفته گردباد» قرار دارد. در طول این رویداد که تا 17 ژانویه (27 دی) ادامه دارد، احتمال بسیار بیشتری وجود دارد که در جزیره با گردبادهایی مواجه شوید.


ویجی‌لاگ پلاس: معرفی پلی استیشن وی آر 2 و قوی‌ترین کارت گرافیک دنیا

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا