عمومی

بازیگر Spider-Man No Way Home به شایعات پیرامون فیلم واکنش نشان داد

بازیگر Spider-Man: No Way Home به شایعات پیرامون فیلم واکنش نشان داد

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) توانسته به یکی از پرفروش‌ترین و موفق‌ترین فیلم‌ها تاریخ سینما تبدیل شود و اکنون یکی از بازیگران مهم فیلم به صحبت در این زمینه پرداخته است.

هشدار: ادامه این مطلب حاوی اسپویل از فیلم No Way Home است

با اکران Spider-Man: No Way Home حضور اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) در فیلم تایید شد. با این وجود شایعات بسیار زیادی درباره حضور این دو در Spider-Man: No Way Home منتشر شده بود. اکنون گارفیلد در جدیدترین مصاحبه‌های خودش، به این موضوع واکنش نشان داده است.

مطلب پیشنهادی:10 ویلن دنیای مارول و معادل آن‌ها در دنیای انیمه‌هاکی شبیه کیه؟
10 ویلن دنیای مارول و معادل آن‌ها در دنیای انیمه‌ها

بنابر گزارش سایت گیم اسپات پیش از اکران فیلم، رسانه‌ها فشار زیادی به تیم بازیگری وارد می‌کردند. اندرو گارفیلد در این مدت سعی کرد از چشم رسانه‌ها دور بماند و حضور خودش را مخفی نگه دارد. او در مصاحبه با سایت Wrap اعلام کرد:

نمی‌خواهم دروغ بگویم، ولی دروغ گفتن استرس‌زا بود. البته با وجود استرس زیاد، همچنین به طرز عجیبی لذت‌بخش هم بود. همه چیز مثل یک بازی بزرگ مافیا بود که با روزنامه‌نگاران و مردم بازی می‌کردم و خیلی سرگرم‌کننده بود. لحظاتی بود که با خودم می‌گفتم خدایا، از دروغ متنفرم. من دوست ندارم دروغ بگویم و دروغگوی خوبی هم نیستم، به همین خاطر این کار را به بازی تبدیل کردم و مدام خودم را صرفاً به عنوان یکی از طرفداران این شخصیت تصور می‌کردم که کار سختی هم نیست.

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

اگر شما مافیا باشید قلبتان کمی سنگین خواهد شد، چون می‌دانید که چند ساعت پر استرس را در پیش رو دارید. شما باید به دوستان خود دروغ بگویید و سعی کنید آن‌ها را متقاعد کنید که شما آدم بد بازی نیستید. اما در واقع هیجان انگیز بود. این یک تجربه نادر بود که مافیا را با تک تک طرفداران مرد عنکبوتی در جهان بازی کنید و به همین خاطر فوق العاده سرگرم کننده بود.

داستان Spider-Man: No Way Home از جایی شروع می‌شود که هویت واقعی اسپایدرمن لو رفته و پیتر پارکر به دیدن دکتر استرنج و وونگ می‌رود تا از آن‌ها برای پاک کردن هویت واقعی خود کمک بگیرد. دکتر استرنج موافقت می‌کند تا به پیتر کمک کند اما مشکلاتی رخ می‌دهد که آن‌ها را با خطرات مولتی‌ورس مواجه می‌کند.

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست توسط جان واتس کارگردانی شده و یکی از مهم‌ترین فیلم‌ها در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است.

مطلب پیشنهادی:12 لحظه برتر مرد عنکبوتیمهم‌ترین لحظات در حدود 6 دهه ماجراجویی
12 لحظه برتر مرد عنکبوتی


ویجی‌لاگ پلاس: معرفی پلی استیشن وی آر 2 و قوی‌ترین کارت گرافیک دنیا

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا