عمومی

تیک تو پس از خرید Zynga به دنبال خریدهای بیشتر است

تیک تو پس از خرید Zynga به دنبال خریدهای بیشتر است

پس از اعلام بزرگترین معامله صنعت بازی، تیک تو اعلام کرد که همچنان علاقه دارد تا خریدهای بیشتر انجام دهد و شرکت‌های بیشتری را تصاحب کند.

شب گذشته این شرکت اعلام کرد که قصد دارد شرکت بزرگ بازی‌های موبایلی Zynga در معامله‌ای به ارزش 12.7 میلیارد دلار خریداری کرد. با این اقدام، برندهای بسیار محبوب بازی‌های اجتماعی زینگا از جمله FarmVille و Words With Friends در کنار بازی‌های بزرگ پرفروش شرکت تیک-تو همچون Grand Theft Auto، Borderlands، NBA 2K و BioShock قرار خواهند گرفت.

مطلب پیشنهادی:تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کندهدف این شرکت چیست؟
تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کند

استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two پس از اعلام این معامله در جلسه‌ای با سرمایه‌گذاران گفت که آن‌ها همچنان به دنبال اهداف بیشتر و خریدهای بیشتر هستند. او گفت:

در رابطه با سؤال شما در مورد خریدهای در حال انجام برای شرکت‌ها و استودیوها، باید بگویم که همچنان به آن علاقه داریم. ما این معامله را با قلعه‌ای از ترازنامه و با بدهی خالص بسیار کمی بستیم. انتظار داریم که ظرف تنها چند سال، تا سال مالی 2024 [سال تجاری منتهی به 31 مارس 2024]، در موقعیت نقدی خالص قرار بگیریم.

تیک تو

زلنیک ادامه داد:

انتظار داریم به محض تمام شدن معامله، جریان نقدی مثبتی به صورت مداوم برای ما ایجاد شود و معاملات افزایش یابند. بنابراین در موقعیت خوبی برای ادامه خریدهای خود قرار خواهیم گرفت. رویکرد ما برای خرید نیز یکسان است، یعنی به دنبال تیم‌های بزرگ، مالکیت معنوی عالی و معاملات سودمند هستیم. به عنوان مثال، انتظار می‌رود این معامله پس از بسته شدن، قیمت دارایی بیشتر از قبل شود.

معامله خرید شرکت زینگا انتظار می‌رود در سه ماهه اول سال مالی 2023 شرکت Take-Two تکمیل شود که در روز 30 ژوئن 2022 (9 تیر 1401) به پایان می‌رسد. پس از تکمیل قرارداد، شرکت زینگا بر بازی‌های موبایلی تیک-تیو نظارت خواهد کرد، از جمله بازی‌های موبایلی T2 که حالا تحت نام تجاری Zynga در شرکت فعالیت خواهند کرد.

در طی جلسه زلنیک همچنین گفت که تخصص زینگا در زمینه بازی‌های موبایلی می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا جاه‌طلبی‌های خود برای بازی‌های رایگان و کراس پلتفرم را افزایش دهند، همچنین عناوین منتشر شده برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی را به موبایل بیاورند و مودهای بازی جدید اضافه کنند.


ویجی‌لاگ پلاس: معرفی پلی استیشن وی آر 2 و قوی‌ترین کارت گرافیک دنیا

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا