عمومی

فیل اسپنسر از توسعه سیستم ممنوعیت بین پلتفرمی متقلبان میگوید

فیل اسپنسر از توسعه «سیستم ممنوعیت بین پلتفرمی» متقلبان می‌گوید

«فیل اسپنسر» رئیس ایکس باکس فاش کرد که مایکروسافت قصد دارد با ایجاد یک برنامه چند شبکه‌ای به از بین بردن بازیکنان متقلب در بازی‌های آنلاین کمک کند.

اسپنسر در مصاحبه خود با نیویورک تایمز ادعا کرد که دستیابی به این امر سخت خواهد بود اما امیدوار است که روزی چنین چیزی را تجربه کند. او گفت:

چیزی که دوست دارم بتوانیم انجام دهید، این است که وقتی کسی در یکی از شبکه‌های بن می‌شود، راهی وجود داشته باشد تا دسترسی او به سایر شبکه‌ها نیز مسدود شود.

او همچنین به سیستمی اشاره می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا «فهرست کاربران ممنوعه» خود را ایجاد کنند و آن را در پلتفرم‌های دیگری نیز به کار ببرند. اسپنسر در این رابطه گفت:

و من دوست دارم بتوانم آن‌ها را به شبکه‌های دیگری که در آن بازی می‌کنم نیز بیاورم. بنابراین این گروهی از افراد هستند که انتخاب کرده‌ام تا با آن‌ها بازی نکنم.

فیل اسپنسر

اسپنسر در ادامه مصاحبه خود به قابلیت‌های هوش مصنوعی مایکروسافت در ایکس باکس برای نظارت بر تمایلات یک مکالمه اشاره می‌کند. به گفته او مایکروسافت با استفاده از قابلیت خود می‌تواند تشخیص دهد که چه زمانی مکالمات کاربران به یک نقطه مخرب می‌رسد.

اکتیویژن با مشکلات زیادی از جانب تقلب در بازی‌های Call of Duty روبرو شده و به همین منظور از استراتژی ممنوعیت روی چند پلتفرم پشتیبانی می‌کنند. در واقع زمانی که بازیکنان تقلب می‌کنند یا رفتارهای بد دیگری از خود نشان می‌دهند، حساب اکتیویژن آن‌ها در تمام پلتفرم‌ها مسدود می‌شود.

فیل اسپنسر در انتها اشاره می‌کند که وجود سیستم ممنوعیت بین پلتفرمی، به همکاری مالکان شبکه‌های مختلف با یکدیگر نیاز دارد که این امر می‌تواند تحقق آن را کمی دشوار کند.


ویجی‌لاگ پلاس: معرفی پلی استیشن وی آر 2 و قوی‌ترین کارت گرافیک دنیا

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 12 =

دکمه بازگشت به بالا