عمومی

مشترکین گیم پس هماکنون میتوانند Rainbow Six Extraction را دانلود کنند

مشترکین گیم پس هم‌اکنون می‌توانند Rainbow Six Extraction را دانلود کنند

مشترکین گیم پس ایکس باکس که برای تجربه بازی Rainbow Six Extraction هیجان‌زده‌اند، می‌توانند از همین حالا بازی را زودتر از عرضه.

Rainbow Six Extraction که اسپین‌آف ترسناکی از Siege خواهد بود، اولین بازی بزرگی است که یوبیسافت در سال 2022 عرضه می‌کند و رویکرد گیم‌پلی این سری را از PvP به PvE تغییر می‌دهد. چرا که بازیکنان باید برای از بین بردن یک تهدید بیگانه با یکدیگر همکاری کنند. اخیراً خبر رسیده بود که این بازی در همان روز ابتدایی انتشار برای مشترکین سرویس گیم پس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت و اکنون مشترکین می‌توانند فرآیند دانلود بازی را آغاز کنند.

با توجه به دانلود اولیه، حجم بازی Rainbow Six Extraction در ایکس باکس سری ایکس 46.63 گیگ خواهد بود. بنابراین بازی به فضای مناسب و نه چندان زیادی همچون دیگر عناوین بزرگ احتیاج دارد. البته آنقدر نیز حجم کمی ندارد و بسته به نوع اینترنت بازیکنان، ممکن است برایشان مشکل ایجاد کند. اما خوشبختانه پروسه پیش‌دانلود آن شروع شده و این دسته از افراد نیز می‌توانند تا روز عرضه خود را آماده بازی کنند.

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction یکی از سه بازی روز اولی خواهد بود که در روز 20 ژانویه برای ایکس باکس گیم پس عرضه خواهد شد. دو بازی Pupperazz و Windjammers 2 نیز در همان روز منتشر می‌شوند که البته مسلماً حجم این دو بازی به طور قابل توجهی کمتر از رینبو سیکس جدید خواهد بود.

Extraction که ابتدا در E3 2019 تحت عنوان Rainbow Six Quarantine معرفی شده بود، یک شوتر اول شخص سبک بقا گروهی است که توسط تیم جدیدی در یوبیسافت مونترال توسعه پیدا کرده است. این بازی در روز 30 دی با قیمت 40 دلار برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، استدیا و پی‌سی عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: پلی استیشن 4 ارزون میشه؟ الان بخریم؟وقت یه انتخاب درسته!
ویجی‌لاگ: پلی استیشن 4 ارزون میشه؟ الان بخریم؟


ماینکرفت #64 – می‌تونیم آیتم رو به پیرمرد برسونیم؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا