عمومی

مبارزات بازسازی Star Wars Knights of the Old Republic از God of War الهام میگیرد

مبارزات بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic از God of War الهام می‌گیرد

در حالی که نسخه اصلی Star Wars: Knights of the Old Republic دارای سیستم مبارزات نوبتی بود، شایعه شده سیستم مبارزات نسخه بازسازی فرق خواهد داشت.

استودیو Aspyr Media به عنوان توسعه‌دهندگان نسخه بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic، مسئولیت سنگینی بر دوش دارند. بازسازی‌ بازی‌های محبوب همیشه باید تعادل مناسبی را میان وفادار ماندن به نسخه‌های اصلی و امتحان کردن چیزهای جدید برای مخاطبان امروزی برقرار کنند. اما در مورد KOTOR، این کار دقیقاً چگونه انجام خواهد گرفت؟ به نظر می‌رسد که سازندگان برای سیستم مبارزات از راه دوم استفاده خواهند کرد و دنبال حرکت جدیدی هستند.

در ویدئوی اخیر MrMattyPlays در یوتیوب، ادعا کرد که طبق گفته‌های یک منبع ناشناس که پیش از این نیز در رابطه با این بازی اطلاعات صحیحی را افشا کرده بود، نسخه جدید KOTOR سیستم مبارزات نوبتی نسخه اصلی استودیو BioWare را حذف خواهد کرد و در عوض یک سیستم مبارزه‌ای کاملاً مبتنی بر عمل را اتخاذ می‌کند.

مطلب پیشنهادی:چگونه فیلم The Empire Strikes Back مسیر فرانچایز استار وارز را برای همیشه تغییر داد؟به مناسبت روز جهانی جنگ ستارگان
چگونه فیلم The Empire Strikes Back مسیر فرانچایز استار وارز را برای همیشه تغییر داد؟

ظاهراً این سیستم از بازی‌هایی همچون God of War و Nioh الهام خواهد گرفت که این ایده را می‌دهد بازی به چه سمت و سویی حرکت خواهد کرد. MrMattyPlays همچنین ادعا کرد که بازی دارای حالت‌های مختلفی خواهد بود و مشابه حالت‌های مبارزه‌ای Final Fantasy 7 Remake عمل خواهد کرد که حالت کلاسیک را ارائه کرده بودند و از مبارزات مبتنی بر فرمان همچون بازی اصلی تقلید می‌کرد.

البته این اطلاعات غیررسمی هستند و هنوز استودیو سازنده تایید نکرده است. بنابراین در حال حاضر، باید منتظر اعلامیه رسمی ماند. اگرچه به نظر می‌رسد به احتمال زیاد بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic این جریان را در پیش خواهد گرفت.

در هر صورت، با توجه به اینکه تا زمان انتشار بازی فاصله زیادی داریم، احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا جزئیات دقیقی در مورد آن به دست آوریم. این بازی تنها برای پلی استیشن 5 و پی‌سی در دست ساخت قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: بهترین بازی‌هایی که برای پلی استیشن 5 قراره بیاد
ویجی‌لاگ: بهترین بازی‌هایی که برای پلی استیشن 5 قراره بیاد


ماینکرفت #64 – می‌تونیم آیتم رو به پیرمرد برسونیم؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − شش =

دکمه بازگشت به بالا