عمومی

سیستم خلق شخصیت Elden Ring فاش شد

سیستم خلق شخصیت Elden Ring فاش شد

ویدیویی از سیستم خلق شخصیت بازی مورد انتظار الدن رینگ فاش شده که جزئیات بیشتری درباره آن ارائه می‌کند.

یک یوتیوبر با نام ER-SA که ظاهرا در آزمایش شبکه بسته اخیر بازی حضور داشته، یک تیزر شش دقیقه‌ای از آن را به اشتراک گذشت که نحوه ساخت شخصیت جدید در بازی الدن رینگ را به طور کامل نشان می‌دهد. در توضیح مختصر این ویدیو گفته شده: «در نهایت می‌توانید به راحتی شخصیت خود را خلق کنید. یک ارتقا بزرگ نسبت به سیستم خلق شخصیت بازی‌های قبلی.»

الدن رینگ

هرچند روی گزینه‌های ارائه شده متنی دیده نمی‌شود، اما این یوتیوبر تمام آن‌ها امتحان می‌کند تا مجموعه‌ای از انواع بدن، نژادها، مدل‌های مو، موهای صورت و ویژگی‌های دیگر صورت به خوبی دیده شود که آن‌ها را به راحتی نیز می‌توان تغییر داد. طبق این ویدیو همچنین می‌توانید رنگ پوست و مو خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

طبق نظرات ویدیو، به نظر می‌رسد که بسیاری از کاربران نیز از نحوه بهبود مدل‌ها و بافت‌ها شگفت زده شده‌اند و در مقایسه با بازی‌های قبلی فرام‌سافتور از تفاوت آن‌ها مانند «شب و روز» یاد کرده‌اند. به طور کلی به نظر می‌رسد طرفداران از سیستم خلق شخصیت بازی Elden Ring رضایت دارد و این امر انتظار برای انتشار آن را سخت‌تر می‌کند.

بازی Elden Ring هم اکنون قرار است در تاریخ 25 فوریه 2022 (6 اسفند 1400) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی عرضه شود.


ماینکرفت #64 – می‌تونیم آیتم رو به پیرمرد برسونیم؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا