عمومی

Spider-Man No Way Home به ششمین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا تبدیل شد

Spider-Man: No Way Home به ششمین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا تبدیل شد

فیلم جدید مرد عنکبوتی یعنی Spider-Man: No Way Home چهارمین حضور خود در گیشه داخلی را نیز با فروش 33 میلیون دلاری پشت سر گذاشت و به ششمین فیلم پرفروش تاریخ آمریکای شمالی تبدیل شد.

فیلم Spider-Man: No Way Home تاکنون در گیشه داخلی 668 میلیون دلار فروش داشته است و با این وجود از «تایتانیک» (Titanic) که 659 میلیون دلار فروش داخلی داشته و «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World) با فروش 652 میلیون دلاری خود پیشی گرفته است. اکنون به نظر می‌رسد در هفته‌های آینده نیز، از نظر میزان فروش داخلی، فیلم‌های Avengers: Infinity War (با فروش 678 میلیون دلار) و Black Panther (با فروش 700 میلیون دلار) را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

مرد عنکبوتی
مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Spider-Man: No Way Home – حمله به قلب طرفداران مرد عنکبوتیاولین فیلم «واقعی» مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home – حمله به قلب طرفداران مرد عنکبوتی

در سطح جهانی نیز عملکرد آخرین حضور مرد عنکبوتی به همان میزان چشمگیر بوده و تاکنون 1.53 میلیارد دلار فروش داشته است و به هشتمین فیلم پرفروش تمام دوران تبدیل شد.

از دیگر عناوین حاضر در باکس آفیس این آخر هفته می‌توان به انیمیشن Sing 2 اشاره کرد که با فروش داخلی 11.9 میلیون دلار در جایگاه دوم لیست قرار گرفته است. همچنین فروش داخلی آن از مرز 100 میلیون دلار عبور کرد که با این وجود به اولین انیمیشن از زمان Frozen 2 در سال 2019 تبدیل شد که موفق به شکستن این رکورد می‌شود.

مرد عنکبوتی

فیلم جدید باکس آفیس یعنی The 355 که چندان مورد استقبال منتقدان قرار نگرفت فروش خوبی را نیز تجربه نکرده است و با فروش داخلی 4.8 میلیون دلاری در رتبه سوم قرار گرفته. در این فیلم جاسوسی بازیگران شناخته شده‌ای از جمله جسیکا چستین، پنه‌لوپه کروز، لوپیتا نیونگو و سباستین استن حضور دارند و تا 45 روز دیگر در سرویس آنلاین Peacock پخش خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:10 موجود قدرتمند که اسپایدرمن شکستشان داده استفراتر از مرد عنکبوتی هم‌محله‌ای دوست داشتنی
10 موجود قدرتمند که اسپایدرمن شکستشان داده است

The King’s Man با فروش 3.3 میلیون دلاری در جایگاه چهارم قرار گرفت و American Underdog با 2.4 میلیون دلار فروش داخلی رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.


سینما: با بهترین انیمیشن های 2021 آشنا شوید

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت از یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =

دکمه بازگشت به بالا