عمومی

رویداد State of Play پلی استیشن احتمالا بهزودی برگزار خواهد شد

رویداد State of Play پلی استیشن احتمالا به‌زودی برگزار خواهد شد

به گفته یکی از افشاگران معتبر صنعت بازی، رویداد جدید State of Play پلی استیشن به زودی برگزار خواهد شد و باید منتظر اعلام رسمی آن باشیم.

آخرین رویداد State of Play پلی استیشن در اواخر اکتبر 2021 برگزار شد و طرفداران کنسول سونی در آن شاهد بازی‌هایی از جمله Five Nights at Freddy’s: Security Breach، Death’s Door، First Class Trouble و موارد دیگری بودند.

اکنون وارد سال میلادی جدید شده‌ایم و طرفداران پلی استیشن مشتاق هستند تا اطلاعات بیشتری درباره بازی‌های آینده مانند God of War: Ragnarok و Gran Turismo 7 کسب کنند. با وجود بازی‌های انحصاری زیادی که در دست ساخت قرار دارد، برگزاری این رویداد جدید چندان عجیب به نظر نمی‌رسد و تصمیم منطقی است.

پلی استیشن

این خبر یا شایعه توسط افشاگری با نام AccountNGT در توییتر منتشر شده که تاکنون عنوان و تصاویر بازی Star Wars Eclipse از Quantic Dreams را فاش کرده بود.

این شایعه از سوی کاربر توییتر AccountNGT منتشر شده است که قبلاً عنوان و تصاویر Quantic Dreams Star Wars Eclipse را فاش کرده بود. او در توییتر و جواب یکی از کاربران درباره احتمالا برگزاری رویداد پلی استیشن در اوایل سال 2022 پاسخ داد که چنین چیزی «در راه است» و پس از اعلام آن «اطلاعات زیادی برای ارائه» خواهد داشت.

او همچنین در توییت دیگری توضیح داد که «تام هندرسون» افشاگر کاملا قابل اعتماد صنعت بازی نیز برگزاری رویداد پلی استیشن را تایید کرده است. هندرسون نیز برای برگزاری رویداد آینده پلی استیشن به ماه فوریه اشاره کرده است.

البته طبق معمول، به تمام شایعات عنوان شده توسط افشاگران نمی‌توان اطمینان کرد اما با این حال اگر همه چیز طبق گفته تام هندرسون قابل اعتماد پیش برود، می‌توان انتظار داشت که پلی استیشن به زودی رویداد خود را برگزار خواهد کرد.

طرفداران همچنان منتظر اخبار جدیدی درباره بازی Hogwarts Legacy هستند. این بازی مورد انتظار که قرار بود سال 2021 عرضه شود با تاخیر مواجه شد و اکنون طبق شایعات منتشر شده، قرار است در سه ماهه سوم سال 2022 عرضه شود.


ماینکرفت #64 – می‌تونیم آیتم رو به پیرمرد برسونیم؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − یک =

دکمه بازگشت به بالا