عمومی

تیلتد تاورز به زودی به فورتنایت باز میگردد

تیلتد تاورز به زودی به فورتنایت باز می‌گردد

نقشه بازی بتل رویال فورتنایت به صورت پیاپی در حال تکامل بوده و اپیک سعی کرده این روند را در چپتر سوم نیز حفظ کند.

اپیک گیمز از همان ابتدای سعی کرده با اضافه کردن مناطق جدید به نقشه، بازیکنان را کنجکاو نگه دارد. این موضوع باعث شده که نقشه فورتنایت نسبت به روزهای اول خود به صورت کامل تغییر کرده باشد. با این وجود شایعات به بازگشت یک منطقه بسیار محبوب و شناخته شده اشاره دارند. HYPEX که یک لیکر معتبر بین طرفداران Fortnite محسوب می‌شود، باور دارد که در تاریخ 18 ژانویه (28 دی) محتوا جدید برای Fortnite منتشر خواهد شد و شاهد بازگشت تیلتد تاورز (Tilted Towers) خواهیم بود.

تیلتد تاورز یکی از شناخته شده‌ و محبوب‌ترین منطقه‌های فورتنایت محسوب می‌شود که در 18 ژانویه سال 2018 (28 دی 1396) با فصل دوم به بازی اضافه شده بود. از این رو به زودی شاهد سالگرد 4 سالگی آن خواهیم بود و همین موضوع احتمال بازگشت آن را افزایش می‌دهد. تیلتد تاورز هم در سال‌های گذشته دچار تغییرات زیادی شده است. به عنوان مثال در یک بازه زمانی با سالتی اسپرینگز (Salty Springs) ترکیب شده تا سالتی تاورز (Salty Towers) را تشکیل دهد.

مطلب پیشنهادی:چطور روی گنو/لینوکس بازی کنیم ؟روی توزیع‌های لینوکسی هم می‌توان بازی کرد
چطور روی گنو/لینوکس بازی کنیم ؟
تیلتد تاورز در بازی فورتنایت

بنابر گزارش سایت گیم رنت، HYPEX با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد:

سومین مرحله برفی در تاریخ 10 (20 دی) منتشر می‌شود. تیلتد تاورز جز مرحله ششم است. اگر برف‌ها هر سه روز آب شوند، تیلتد تاورز، IO و غارهایش، Butter Cake و نارنجک انداز را در تاریخ 18 ژانویه به بازی اضافه می‌شوند که سالگرد چهار سالگی تیلتد تاورز محسوب می‌شود. یک روز پر از محتوا در راه است.

شایعات همچنین به این اشاره دارند که یک مد بدون ساخت و ساز در راه فورتنایت است. Hypex هفته پیش ادعا کرده که اپیک گیمز روی حالتی بدون ساخت و ساز کار می‌کند و در آینده نزدیک آن را برای یک بازه زمانی محدود در دسترس بازیکنان قرار خواهد داد. البته باید در انتها بگوییم که هیچ تضمینی در واقعی بودند این شایعات وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی:احتمال ساخت Alan Wake 2 بار دیگر قوت گرفتآن هم توسط اپیک گیمز!
احتمال ساخت Alan Wake 2 بار دیگر قوت گرفت


ماینکرفت #63 – نیروی کمکی از راه رسید!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =

دکمه بازگشت به بالا