عمومی

لاکپشتهای نینجا به فورتنایت میآیند

لاک‌پشت‌های نینجا به فورتنایت می‌آیند؟

طبق گزارش‌ها، اپیک گیمز قرارداد جدیدی با پارامونت امضا کرده تا چندین شخصیت سینمایی و تلویزیونی را به دنیای فورتنایت بیاورد که با آمدن لاک‌پشت‌های نینجا و سری Teenage Mutant Ninja Turtles آغاز می‌شود.

همانطور که بسیاری از طرفداران فورتنایت می‌دانند، زمانی که صحبت از کراس‌اوور و همکاری با فرنچایزها و سری‌های مختلف می‌شود، اپیک گیمز با هیچکس غریبه نیست. بزرگ‌ترین عنوان بتل رویال جهان در حال حاضر دارای اسکین‌های مختلفی از دنیای مارول، دی‌سی، ایکس باکس، پلی استیشن، جنگ ستارگان و بسیاری دیگر است.

بنابراین جای تعجبی ندارد که شرکت فیلم‌سازی پارامونت پیکچرز نیز بخواهد در بازی حضور داشته باشد. نه تنها طرفداران اسکین‌های جدیدی را در قالب شخصیت‌های تلویزیونی و سینمایی مورد علاقه خود به دست می‌آورند، بلکه این موضوع همچون یک ابزار بازاریابی عالی برای شرکت‌ها عمل می‌کند.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Fortnite – چطور کرفت کنیم؟کاردستی مرگبار من!
راهنمای بازی Fortnite – چطور کرفت کنیم؟

جدیدترین شایعه مربوط به فورتنایت از سمت Shpeshal Nick در تازه‌ترین قسمت از پادکست Xbox Era منتشر شده است. نیک اظهار داشته که «به او خبر دادند پارامونت قراردادی را با اپیک امضا کرده تا دارایی‌هایی خود را به فورتنایت بیاورد». همچنین ادعا کرده که منبع او به طور خاص سری Teenage Mutant Ninja Turtles را نام برده که به زودی به بازی اضافه خواهند شد. اما این قرارداد امضاء شده احتمالاً به این معنی خواهد بود که بسیاری از شخصیت‌های دیگر متعلق به پارامونت نیز در آینده به فورتنایت خواهند پیوست.

برای آن دسته از افرادی که نمی‌دانند، پارامونت پیکچرز حقوق بسیاری از شخصیت‌های مشهور سینمایی و تلویزیونی همچون ایندیانا جونز، ترنسفرمرز، استار ترک، سونیک و بسیاری دیگر را در اختیار دارد. اگر به واقع اپیک گیمز و پارامونت چنین قراردادی را امضا کرده باشند، طرفداران احتمالاً باید منتظر کراس‌اوورهای بزرگی در آینده باشند.

متأسفانه Shpeshal Nick تاریخ دقیق ورود لاک‌پشت‌های نینجا به فورتنایت را نمی‌داند. اگر این قرارداد به تازگی امضا شده باشد، نباید انتظار داشت که اسکین‌های جدید در عرض چند هفته آینده وارد فروشگاه شوند و مدتی را باید صبر کرد تا ابتدا خبر رسمی آن منتشر شود.

در آخرین قسمت از سریال‌های کراس‌اوور فورتنایت، شاهد دوجو و اسکین‌های مرتبط با سریال Cobra Kai بودیم که به تازگی فصل چهارم آن از شبکه نتفلیکس پخش شده بود.

مطلب پیشنهادی:اپیک گیمز در این ماه 15 بازی رایگان ارائه خواهد کردهمچنین یک بازی مرموز رایگان در هفته آینده اعلام خواهد شد
اپیک گیمز در این ماه 15 بازی رایگان ارائه خواهد کرد


لتس‌پلی فورتنایت: با ماشین افتادیم به جون هم

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا