عمومی

بازسازی Star Wars Knights of the Old Republic احتمالا سال 2023 منتشر خواهد شد

بازسازی Star Wars Knights of the Old Republic احتمالا سال 2023 منتشر خواهد شد

طرفداران از سال‌ها قبل منتظر بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic بوده‌اند و اکنون به نظر می‌رسد این بازی احتمالا زودتر از چیزی که انتظار داشتیم عرضه خواهد شد.

به گفته یکی از افشاگران دنیای Star Wars که با نام Bespin شناخته می‌شود ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic برای انتشار در سال 2023 برنامه ریزی شده است و در سال 2022 دو بازی فضایی دیگر عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:چگونه فیلم The Empire Strikes Back مسیر فرانچایز استار وارز را برای همیشه تغییر داد؟به مناسبت روز جهانی جنگ ستارگان
چگونه فیلم The Empire Strikes Back مسیر فرانچایز استار وارز را برای همیشه تغییر داد؟
بازسازی Star Wars

به گفته او بازسازی KOTOR پس از عرضه دنباله Fallen Order در اواخر سال جاری به اولویت اصلی تبدیل خواهد شد. با این وجود می‌توان گفت که لوکاس فیلم از اهمیت بازی خود بسیار آگاه است و قصد دارد در زمان مناسب نیروی انسانی خود را روی این بازی متمرکز کند.

بازسازی KOTOR در سپتامبر سال گذشته و در رویداد پلی استیشن با انتشار یک تریلر برای اولین بار معرفی شد و البته هیچ بخشی از گیم پلی بازی در این تریلر به نمایش گذاشته نشد. بنابراین اگر این گزارش درست باشد و بازی قرار است سال 2023 منتشر شود، احتمالا در رویداد E3 امسال شاهد یک نمایش کامل از بازی خواهیم بود و گیم پلی بازی برای اولین به نمایش گذاشته می‌شود.

با این حال باید توجه داشت که مانند هر تاریخ اعلام شده دیگری، همچنان احتمال زیادی برای تاخیر بازی‌ها به دلیل کرونا وجود دارد، به ویژه با شیوع گونه امیکرون که هم اکنون در بسیاری از کشورها گسترش یافته است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Psychonauts 2 – بزرگ‌مرد کوچکمامور راز پوتین، این بار با ماموریت بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند
بررسی بازی Psychonauts 2 – بزرگ‌مرد کوچک

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic قرار است به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شود اما احتمالا در زمان دیگری برای پی‌سی نیز منتشر خواهد شد. از طرفی دیگر، هنوز هیچ گزارشی درباره نسخه ایکس باکس بازی منتشر نشده است.


لتس‌پلی فورتنایت: با ماشین افتادیم به جون هم

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا