عمومی

مدت زمان بازی Dying Light 2 مشخص شد

مدت زمان بازی Dying Light 2 مشخص شد

چیزی به زمان عرضه بازی Dying Light 2 باقی نمانده و در حالی که طرفداران منتظر آن هستند، جزئیات جالبی درباره مدت زمان بازی منتشر شده است.

بازی Dying Light 2 پس از روند پر فراز و نشیب خود از زمان معرفی، سرانجام قرار است در ماه فوریه منتشر شود. اکنون سازندگان بازی مدت زمان گیم پلی آن را به شیوه بسیار جالبی توضیح داده‌اند. به گفته تک‌لند، تکمیل بازی به صورت کامل حداقل به 500 ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

بازی Dying Light 2

بازی قبلی نیز تجربه بسیار گسترده‌ای را برای بازیکنان ارائه می‌کرد و اکنون طرفداران این سری می‌دانند که در بازی دوم نیز تجربه‌ها و محتوای بسیار زیادی در انتظار آن‌ها است.

همچنین تک‌لند برای تاکید بیشتر بر بزرگی بازی خود، بیان می‌کند که زمان تکمیل بازی با سفر از ورشو لهستان به مادرید اسپانیا آن هم به صورت پیاده برابر می‌کند. در واقع انجام این سفر 534 ساعت طول خواهید کشید که فاصله چندان زیاد با تجربه 500 ساعته بازی ندارد.

با این وجود احتمالا بسیاری از طرفداران باور داشته باشند که وجود 500 ساعت در یک بازی احتمالا خیلی زیاد خواهد بود و این احتمال وجود دارد که بازی به همین دلیل مشکلاتی داشته باشد. با این حال باید توجه داشت که این عدد برای تمام کردن تمام محتوای بازی است و اگر قصد داشته باشد که فقط داستان بازی را انجام دهید، زمان تکمیل آن احتمالا بسیار کمتر خواهد بود.

بازی Dying Light 2 را می‌توان یکی از بازی‌های مورد انتظار سال جاری دانست که البته یکی از پرحاشیه‌ترین بازی‌های سال جاری میلادی نیز محسوب می‌شود. اخیرا در مطلبی تحت عنوان «هر آن‌چه که باید از بازی Dying Light 2 بدانید» تمام اطلاعات منتشر شده از این بازی را مرور کرده بودیم.


لتس‌پلی فورتنایت: با ماشین افتادیم به جون هم

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =

دکمه بازگشت به بالا