عمومی

سگا برنامههای خود برای پذیرش NFT را متوقف میکند

سگا برنامه‌های خود برای پذیرش NFT را متوقف می‌کند

سگا به دنبال واکنش منفی بازیکنان و طرفداران بازی‌های ویدیویی از برنامه‌های خود برای پذیرش NFT صرف نظر کرده است.

«هاروکی ساتومی» مدیرعامل سگا در مصاحبه‌ای با Tweak Town توضیح داد که این ناشر مایل است «NFT را به روش‌های مختلفی آزمایش کند» اما سریعا اضافه کرد «البته هیچ چیزی در این مرحله تصمیم گیری نشده است» و شرکت باید «به دقت ارزیابی کند که چه چیزی توسط کاربران پذیرفته می‌شود و چه چیزی پذیرفته نمی‌شود.»

ساتومی در مصاحبه خود گفت:

از نظر NFT ما قصد داریم آزمایش‌های مختلفی را امتحان کنیم و تاکنون بررسی‌هایی را انجام داده‌ایم، اما در مورد P2E در این مرحله هنوز هیچ تصمیم قطعی گرفته نشده است. در حال حاضر برخی فعالیت‌ها در این مورد وجود داشته است، اما کاربرانی هستند که نسبت به آن واکنش منفی نشان داده‌اند.

ما باید برخی چیزها را با دقت بسیار زیادی ارزیابی کنیم، از جمله اینکه چگونه می‌توانیم عناصر منفی را کاهش دهیم، چطور می‌توانیم آن را در راستا مقررات ژاپن معرفی کنیم و چه مواردی توسط کاربران پذیرفته می‌شود یا پذیرفته نمی‌شود.

سگا

مدیرعامل سگا در انتها به عنوان نتیجه گیری گفت:

سپس اگر این امر به ماموریت ما که که «خلق دائمی و جذابیت همیشگی» است منتهی شود، آن را بیشتر بررسی خواهیم کرد اما اگر فقط برای اهداف کسب درآمد باشد، تصمیم به ادامه ندادن آن خواهیم گرفت.

ساتومی در حالی نظرات خود را بیان می‌کند که سگا در آوریل سال گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد فروش محتوای دیجیتال NFT که از فناوری بلاک چین استفاده می‌کند را آغاز خواهد کرد. از طرفی دیگر یوبیسافت ماه گذشته به صورت رسمی وارد حوزه NFT شد و هر چند سیاست آن‌ها مورد انتقادات زیادی قرار گرفت اما مدیرعامل یوبیسافت از NFTها دفاع کرد. مدیرعامل اسکوئر انیکس نیز هفته گذشته از این روند حمایت کرد تا NFT و ارزهای دیجیتال به یکی از نگرانی‌های گیمرها در سال نو میلادی تبدیل شود.


بهترین لوازم جانبی گیمینگ زیر یک میلیون تومن

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا