عمومی

فرام سافتور احتمالا در حال ساخت بازی Armored Core است

فرام سافتور احتمالا در حال ساخت بازی جدید Armored Core است

طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد استودیو فرام‌سافتور در حال ساخت بازی جدید Armored Core باشد.

یکی از کاربران Resetera با نام Red Liquorice ادعا دارد که پرسشنامه‌ای از استودیو سازنده بازی‌های Elden Ring و Dark Souls دریافت کرده که ظاهرا در آن اولین جزئیات مربوط به بازی مبارزه‌ای مکانیکی اعلام نشده این استودیو وجود دارد.

از جمله جزئیات ارائه شده برای این عنوان معرفی نشده که می‌تواند بازی جدید Armored Core باشد می‌توان به دنیای علمی تخیلی ساخته شده توسط هیدتاکا میازاکی، اکشن سه بعدی و پویا و درجه بالایی از آزادی در شخصی سازی اشاره کرد. آخرین عنوان این سری سال 2012 منتشر شده بود.

بازی جدید

در توضیحات این پرسشنامه ادعا شده آمده است:

این بازی یک عنوان اکشن مکانیکی (شوتر سوم شخص) خواهد بود که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در نقشه‌ای با مقیاس بسیار بزرگ حضور داشته باشند و یک دنیای علمی تخیلی منحصر به فرد با اکشن مکانیکی پویا را شامل می‌شود. در این بازی با دشمنان قوی و نبردهی شدید و استفاده از اسلحه و تیغه مواجه خواهید شد.

در خلاصه داستان این بازی نیز آمده است که دولت، شرکت‌ها، فرقه‌ها و مزدوران ناشناخته در حال مبارزه بر سر ماده‌ای بیگانه هستند که می‌تواند باعث پیشرفت بسیار زیاد جامعه بشری شود. همچنین ظاهرا این پرسشنامه شامل تصاویر و مقداری ویدیو از بازی نیز می‌شود که البته این کاربر ادعا کرده نمی‌توان آن‌ها را به اشتراک گذاشت.

تاکنون پنج بازی در سری Armored Core توسط فرام سافتور منتشر شده که نام شرکت‌هایی مانند سونی، یوبیسافت، سگا و باندای نامکو به عنوان ناشر آن‌ها دیده می‌شود. هنوز به طور رسمی اخباری در این رابطه اعلام نشده اما احتمال در روزها و ماه‌های آینده اخبار تکمیلی بیشتری منتشر شود.


بهترین لوازم جانبی گیمینگ زیر یک میلیون تومن

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا