عمومی

انیمیشن Turning Red پیکسار مستقیما در دیزنی پلاس پخش خواهد شد

انیمیشن Turning Red پیکسار مستقیما در دیزنی پلاس پخش خواهد شد

دیزنی اعلام کرد انیمیشن Turning Red ساخته جدید استودیو پیکسار به جای اکران در سینماها، در سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

شب گذشته دیزنی اعلام کرد که فیلم Turning Red به طور انحصاری در روز 11 مارس (20 اسفند) در سرویس دیزنی پلاس عرضه خواهد شد. دیزنی همچنین قصد دارد این فیلم را برای کشورهایی که سرویس استریم در دسترس نیست، در سینماها اکران کند.

Turning Red به کارگردانی دومی شی که کارگردانی انیمیشن کوتاه Bao را در کارنامه دارد و در ساخت فیلم‌های Inside Out و Incredibles 2 نیز نقش داشت، داستان دختر 13 ساله‌ای را دنبال می‌کند که در زمان هیجان به یک پاندا قرمز تبدیل می‌شود.

کریم دانیل، رئیس رسانه و سرگرمی دیزنی، بیانیه‌ای در این باره منتشر کرد و به نقش فیلم‌های خانوادگی در گیشه در بحبوحه پاندمی کرونا اشاره کرد. او گفت: «با توجه به تاخیر بازیابی گیشه سینماها، به ویژه برای فیلم‌های خانوادگی، انعطاف‌پذیر بودن در هسته اصلی تصمیمات توزیع و نمایش آثار ما باقی می‌ماند.»

دیزنی در زمان آغاز کرونا، انیمیشن Onward را کمتر از یک ماه پس از اکران در سینماها برای سرویس دیزنی پلاس عرضه کرد. از آن زمان تاکنون، هیچ فیلمی از پیکسار اکران جهانی در سینماها نداشته است. انیمیشن Soul و همچنین Luca به طور انحصاری در دیزنی پلاس به نمایش درآمدند. این فیلم‌ها بدون هزینه اضافی پخش می‌شدند، برخلاف فیلم‌های لایو اکشنی همچون Mulan و Black Widow که 30 دلار اضافی برای دسترسی اولیه از مشترکین دریافت می‌کردند.

در حالی که به نظر می‌رسد دیزنی از عملکرد انیمیشن‌ها در سرویس خوشحال است، سال گذشته گزارشی منتشر شد که ناامیدی کارکنان استودیوی پیکسار از این تصمیمات را ابراز می‌کرد. یکی از کارکنان استودیو گفت: «نمی‌خواهیم آثار ما تنها نقش یک عنوان قابل تماشا در دیزنی پلاس را داشته باشند. این فیلم‌ها برای نمایش بر روی پرده بزرگ ساخته شده‌اند. دوست داریم که آن‌ها را بدون حواس‌پرتی و نگاه کردن به تلفن‌هایتان تماشا کنید.»

این تصمیم در حالی گرفته می‌شود که خرداد ماه برخی از منابع اظهار امیدواری کرده بودند که با Turning Red بار دیگر شاهد بازگشت استودیو پیکسار به سینماها خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی: سینما: با بهترین انیمیشن های 2021 آشنا شویداز مار سفید 2 تا انکانتو و فراتر از آنها!
 سینما: با بهترین انیمیشن های 2021 آشنا شوید


ویجی‌موبایل: بهترین ماب‌های تاریخ ماینکرفت و 5 بازی اکشن آفلاین موبایلی

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا