عمومی

شایعه GTA 6 تنها بازی راکستار برای نسل نهم خواهد بود

شایعه: GTA 6 تنها بازی جدید راکستار برای نسل نهم خواهد بود

بدون شک بازی GTA 6 از موردانتظارترین عناوین چند سال گذشته بوده است که تاکنون جزئیات بسیار کمی درباره آن‌ها شنیده‌ایم. اکنون یک افشاگر ادعا می‌کند که این بازی تنها عنوان راکستار برای این نسل خواهد بود و Bully 2 عرضه نخواهد شد.

بیش از دو دهه از عمر فرانچایز GTA می‌گذرد و بدون شک طرفداران حداقل یکی از بازی‌های آن را تجربه کرده‌اند. جدیدترین نسخه این بازی‌ها ریمستر سه‌گانه GTA بود که با مشکلات بسیار زیادی عرضه شد و بسیاری از طرفداران راکستار را ناامید کرد و این استودیو نیز با روش‌های مختلفی از جمله ارائه بازی رایگان تلاش کرد تا رضایت طرفداران خود را کسب کند.

مطلب پیشنهادی:پرونده بازی Agent: چه اتفاقی برای بازی فراموش‌شده راکستار افتاد؟تماشا کنید
پرونده بازی Agent: چه اتفاقی برای بازی فراموش‌شده راکستار افتاد؟
بازی GTA 6

در حال حاضر بسیاری از طرفداران منتظر معرفی یا ارائه اخبار بیشتری درباره بازی GTA هستند. با توجه به اینکه منابع زیادی درباره آن صحبت می‌کنند و آن را تایید کرده‌اند، بازی به احتمال زیاد در حال توسعه است. آخرین عنوان این سری یعنی GTA 5 توانسته تا تمام رکوردها را بشکند و نه تنها در بین بازی‌های این فرانچایز، بلکه در تمام صنعت بازی به پرفروش‌ترین عنوان تبدیل شده است.

اکنون یکی از افشاگران محبوب صنعت بازی با نام AccNGT به سوالات برخی طرفداران درباره تمام بازی‌های این صنعت پاسخ داده است. هنگامی که از او درباره بازی‌های آینده راکستار سوال شد، پاسخ داد که GTA 6 تنها بازی راکستار خواهد بود که برای این نسل منتشر می‌شود.

علاوه بر این، او همچنین توضیح داد که Bully 2 اخیرا در حال توسعه نبوده و اگر راکستار آن را به صورت مجدد راه‌‌اندازی کند، شگفت زده خواهد شد. هرچند هنوز هم برای انتشار نسخه جدید بازی Bully جای امیدواری وجود دارد اما گفته‌ها او با برخی گزارش‌های قبلی که طی هفته‌های گذشته منتشر شده بود نیز مطابقت دارد.

مطلب پیشنهادی:راهنمای تمام کدهای تقلب GTA Vبا این کدهای تقلب تبدیل به قادر مطلق لس سانتوس شوید
راهنمای تمام کدهای تقلب GTA V

تغییر استراتژی‌های راکستار و عرضه دیرهنگام بازی‌های این استودیو و به عوض پشتیبانی از بازی‌های آنلاین فعلی، از جمله دلایلی هستند که انتشار چند بازی توسط این استودیو برای کنسول‌های نسل نهم را کم رنگ می‌کنند. بدون شک برای طرفداران و سازندگان بازی GTA 6 اولویت بیشتری نسبت به Bully 2 دارد که باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.


سینما: با بهترین انیمیشن های 2021 آشنا شوید

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت از یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا