عمومی

The Ascent توسط ESRB برای پلی استیشن رتبه بندی شد

The Ascent توسط ESRB برای پلی استیشن رتبه بندی شد

بازی The Ascent که سال گذشته برای پی‌سی و ایکس باکس عرضه شده بود، اکنون برای پلی استیشن رتبه بندی شده تا به‌زودی برای کنسول‌های سونی نیز عرضه شود.

عنوان اکشن نقش آفرینی به سبک سایبرپانک استودیو Neon Giant یکی از موفق‌ترین بازی‌های مستقل سال 2021 بود که چند ماه پس از عرضه روی کنسول‌های ایکس باکس و پی‌سی، به طور منظم به‌روزرسانی‌های جدیدی برای رفع برخی اشکالات و اضافه کردن موارد دیگر نیز دریافت کرد. با این حال، بازی The Ascent اکنون توسط ESRB برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 رتبه بندی شده است.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Omno – رویایی از جنس نوربا من سفر کن تا شگفتی‌ها را ببینی
بررسی بازی Omno – رویایی از جنس نور

نسخه پلی استیشن هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، بنابراین این خبر می‌تواند کمی غافلگیرکننده به نظر برسد. معمولا بازی‌ها زمانی رتبه بندی می‌شوند که زمان عرضه آن‌ها نسبتا نزدیک باشد، بنابراین ممکن است به زودی، عرضه بازی روی کنسول‌های پلی استیشن نیز به صورت رسمی تایید و اعلام شود.

همچنین، چند ماه قبل نیز بازی در وب سایت اطلاعات رده‌بندی نرم افزار سرگرمی تایوان برای کنسول‌های سونی رتبه بندی شده بود و سازنده آن نیز اعتراف کرده بود که «از میزان تقاضا کاربران برای نسخه پلی استیشن 5 آگاه است.» با توجه به تمام این موارد، انتشار بازی روی پلی استیشن چندان تعجب آور نخواهد بود.

در حال حاضر، بازی The Ascent برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر شده است.


ویجی‌موبایل: بهترین ماب‌های تاریخ ماینکرفت و 5 بازی اکشن آفلاین موبایلی

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا