عمومی

طرفداران از بهروزرسانیهای اخیر راکستار برای Red Dead Online راضی نیستند

طرفداران از به‌روزرسانی‌های اخیر راکستار برای Red Dead Online راضی نیستند

به‌روزرسانی‌های اخیر بازی Red Dead Online و مخصوصا جدیدترین نسخه آن چندان مورد استقبال طرفداران راکستار قرار نگرفته و در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داده‌اند.

راکستار به مناسب سال نو میلادی، به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Red Dead Online منتشر کرده بود که شامل پاداش‌ها و موارد انگشت شمار جدید دیگری می‌شد که بیشتر آن‌ها برای رویدادهای A Land of Opportunities، Call to Arms و Gang Hideouts بوده است. اما بازیکنان از موارد اضافه شده به بازی و به ویژه در مقایسه با Grand Theft Auto Online که بسیار کم هستند ناامید شده‌اند.

راکستار

در حالی که راکستار برای GTA Online وسیله نقلیه جدید و جوایز مختلف و همچنین داستان جدیدی با حضور Dr. Dre رپر معروف منتشر کرده، به‌روزرسانی‌های Red Dead Online به عقیده طرفداران تاسف‌آور است. به همین منظور در توییتر هشتگ SaveRedDeadOnline# رواج پیدا کرده و طرفداران قصد دارند راکستار را به ارائه به‌روزرسانی‌های بزرگی وادار کنند.

یکی از طرفداران که احتمالا بسیاری از ما هم با او موافق هستیم نوشت:

دو سال از رفتار غیر منطقی راکستار می‌گذرد. آن‌ها دیگر اهمیتی نمی‌دهند و عشق و علاقه‌شان به Red Dead 2 مدت زیادی است که از بین رفته. اکنون تمام توجهات به GTA 5 است، چه اتفاقات ناامید کننده‌ای!

کاربران ردیت نیز از وضعیت بازی و راکستار چندان رضایت ندارند و به شیوه خود درخواست محتوای بیشتری از راکستار دارند. تصویر بالا یکی از واکنش‌های طرفداران بازی در ردیت است.

علاوه بر ناامیدی سه‌گانه اخیر GTA که بسیاری را نسبت به رویکردهای جدید راکستار بدبین کرد، کمبود مداوم محتوا در Red Dead Online نیز احتمالا به مشکلات این استودیو اضافه خواهد شد. علاوه بر این، در حال حاضر بسیاری از طرفداران منتظر معرفی بازی جدید GTA هستند اما هیچ اشاره‌ای به آن وجود ندارد و تنها شایعات ناامید کننده‌ای به گوش می‌رسد.


ماینکرفت #63 – نیروی کمکی از راه رسید!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا