عمومی

بازی Mario Kart 9 احتمالا در دست توسعه است

بازی Mario Kart 9 احتمالا در دست توسعه است

به گفته یک تحلیلگر بازی Mario Kart 9 هم اکنون در حال توسعه است و احتمالا تا پایان سال جاری معرفی خواهد شد.

«سرکان توتو» از Kantan Games در مصاحبه حدید خود با GamesIndustry.biz در مورد پیش‌بینی‌هایش از سال 2022 توضیح می‌دهد که بازی Mario Kart 9 در حال توسعه است. او همچنین ادعا می‌کند که برای رونمایی از بازی نیازی نیست تا زمان زیادی را منتظر باشیم و نینتندو در همین سال آن را معرفی خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Super Mario 3D World Bowser’s Fury – پکیج با ارزش آقای قارچ خوریک پیش‌غذای کامل و خوشمزه
بررسی بازی Super Mario 3D World Bowser’s Fury – پکیج با ارزش آقای قارچ خور

او همچنین بیان کرد که Mario Kart 9 با «پیچ و تاب جدید» همراه خواهد بود. با این وجود، تحلیلگر صنعت گیم جزئیات بیشتری در این مورد ارائه نکرده است.

توتو در جایی دیگر از مصاحبه خود درباره پیش‌بینی‌های از سال 2022 ادعا می‌کند که نینتندو همچنین یکی از IPهای خود را برای موبایل منتشر خواهد کرد. استودیو ژاپنی تا به حال برخی بازی‌های خود از جمله سری Mario و Fire Emblem را برای دستگاه‌های موبایل منتشر کرده اما از زمان عرضه Mario Kart Tour در سال 2019 بازی‌های کمتری منتشر شده‌اند.

او همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که Mario Kart 8 Deluxe اخیرا به پرفروش‌ترین بازی در کل تاریخ این سری تبدیل شده است و به همین دلیل انتشار بازی جدید آن نیز کاملا محتمل به نظر می‌رسد. Mario Kart 8 Deluxe تا اوایل نوامبر سال گذشته به فروش بیش از 38.74 میلیون نسخه در سراسر جهان دست پیدا کرد و از رکورد قبلی این سری که با فروش 37.4 میلیون نسخه در اختیار Mario Kart Wii بود پیشی گرفت.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ در سال 2021بازی بچگونه جدید چی میاد؟
ویجی‌لاگ: بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ در سال 2021

از جمله پیش‌بینی‌های دیگر او برای صنعت بازی در سال جدید می‌توان به گسترده شدن استفاده از ارزهای دیجیتال در بازی‌ها، تاخیرهای بسیار کمتر و حضور بیشتر مایکروسافت در ژاپن اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمام پیش‌بینی‌های سال گذشته او به جز عرضه کنسول سوییچ پرو درست بوده است.


سینما: با بهترین انیمیشن های 2021 آشنا شوید

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت از یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − دو =

دکمه بازگشت به بالا