عمومی

شخصیتهای League Of Legends برای سال 2022 مشخص شدند

شخصیت‌های جدید League Of Legends برای سال 2022 مشخص شدند

فصل 2022 لیگ اف لجندز تقریبا در راه است و اکنون Riot تمام چیزهایی که بازیکنان باید منتظر آن‌ها باشند را اعلام کرده است.

برای نسخه اصلی بازی League Of Legends در پی‌سی قهرمان جدید ارائه خواهد شد که Zeri نام دارد و برای تقویت سپرهای خود از قدرت الکتریسیته استفاده می‌کند و با ضربه‌ها و حرکات سریعی به دشمنان حمله می‌کند. Zeri به عنوان بخشی از پچ 12.2 به همراه اسکین‌های Firecracker جدیدی برای شخصیت‌های Diana، Sett، Teemo، Tristana و Xin Zhao در دسترس قرار خواهد گرفت.


مطلب پیشنهادی:نگاهی به شخصیت‌های سریال Arcane – دنیای لیگ آو لجندزرهاشدگی، بی معنایی و آرمان‌گرایی
نگاهی به شخصیت‌های سریال Arcane – دنیای لیگ آو لجندز

در همین حال، بازیکنان نسخه موبایلی لیگ اف لجندز ینی Wild Rift نیز شاهد اضافه شدن چهار قهرمان جدید در دو به‌روزرسانی بعدی خواهند بود. Sett و Yuumi در به‌روزرسانی 3.0 به بازی اضافه می‌شوند و Karma و Shen در نسخه 3.1 ارائه خواهند شد.

همچنین ویژگی جدید تحت عنوان Elemental Rift برای Wild Rift منتشر خواهد شد که در آن یکی از چهار عنصر دوزخ، کوه، اقیانوس و ابر به نقشه غلبه پیدا می‌کند و باید تغییر بخش‌های دیگر آن می‌شود. همچنین، این ویژگی در هر مسابقه به شکل متفاوتی ارائه می‌شود، بنابراین امکان ندارد که دو مسابقه یکسان شود.

در نهایت، مسابقات ورزش‌های الکترونیکی League Of Legends نیز از 14 ژانویه (24 دی) در آمریکای شمالی آغاز خواهد شد. ده تیم به دو گروه پنج نفری تقسیم می‌شوند و به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مبارزه می‌کند و هشت تیم برترت مسابقات تک حذفی را از 30 ژانویه (10 بهمن) ادامه خواهند داد.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال انیمیشنی Arcane – به دنیای لیگ آو لجندز خوش آمدیداثری که هم طرفداران و هم تازه‌واردان را راضی می‌کند
نگاهی به سریال انیمیشنی Arcane – به دنیای لیگ آو لجندز خوش آمدید

در نهایت، مسابقات Wild Rift برای اولین بار در سال 2022 آغاز خواهند شد


ویجی‌موبایل: بهترین ماب‌های تاریخ ماینکرفت و 5 بازی اکشن آفلاین موبایلی

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا