عمومی

با بازی موبایلی CSR Racing 2 مهارتتان در تعویض دندهها را به رخ بکشید

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های ریسینگ موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید CSR Racing 2 همراه باشید.

بازی‌های ریسینگ یکی از قدیمی‌ترین سبک‌های بازی‌سازی هستند که از ابتدای پیدایش بازی‌های ویدیویی همراه طرفداران این بازی‌ها بوده‌اند. عناوین ریسینگ بقدری دوست داشتنی هستند که نمی‌توان بیخیال تجربه آن‌ها شد و بازی‌هایی شاهکاری نیز از دنیای این بازی‌ها راهی پلتفرم‌های مختلف شده‌اند. خلاقیت بازی‌سازها در طراحی مراحل و مکانیک‌های گیم‌پلی عمده دلیلی است که ما این بازی‌ها را دوست داریم و به سراغشان می‌رویم. به هرحال هیچکسی از رانندگی با ماشین‌های چند صد اسب بخاری بدش نمی‌آید و بازی‌های ریسینگ این امر را به واقعیت نزدیک کرده‌اند.

متاسفانه سال‌ها که بازی‌های ریسینگ دیگر آنطوری که باید و شاید عملکرد دوست داشتنی ندارند. بازی‌هایی که روزی جزو بهترین‌ها بودند، امروزه دیگر کمتر از آن‌ها می‌شنویم. هرچند که فرنچایزهای بزرگی مانند فوتزا و نید فور اسپید؛ تلاش کردند که این بازی‌ها را همچنان زنده نگه‌ دارند، اما بازهم یک جای کار می‌لنگید. شرایط بقدری بد بود که دیگر استودیوهای بزرگ بازی‌سازی دست از رویاپردازی در دنیای بازی‌های ریسینگ کشیده بودند و این‌چیزی نبود که طرفداران بازی‌های ویدیویی انتظارش را داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Crab Game – بازیِ نه چندان مرکب!ساده، رایگان، کم حجم
معرفی بازی Crab Game – بازیِ نه چندان مرکب!

پس از راه‌های پر فراز و نشیبی که بازی‌های ریسینگ برای اثبات خودشان طی کرده بودند، حالا نوبت به پلتفرم موبایل رسیده بود تا این بازی‌ها بخواهند بار دیگر خودی نشان دهند. خوشبختانه برخلاف دیگر پلتفرم‌ها، ریسینگ‌های موبایلی از شرایطی به مراتب بهتر برخوردار بودند و کاربران پلتفرم موبایل با آغوشی باز به استقبال این بازی‌ها رفته بودند. حالا در یک طرف ماجرا، پلتفرم موبایل قرار داشت و در طرفی دیگر سبکی که راهشان را تازه روی این پلتفرم شروع کرده بود.


خرید دسته بازی گیمسر مدل F4 Falcon مخصوص موبایل

خودتان را برای گرافیکی کنسولی آماده کنید! بازی موبایلی CSR Racing 2 بدون شک یکی از بهترین گرافیک‌های ممکن را در بین دیگر بازی‌های ریسینگ دارد و این موضوع به خوبی در جلوه‌های بصری و نور پردازی محیط بازی قابل درک است. گرافیک بازی نقطه قوت بزرگ CSR Racing 2 در مقایسه با دیگر عناوین ریسینگ موبایلی است و شبیه‌چیزی است که ما پیش‌تر آن را در کنسول‌های نسل هشتمی دیده بودیم. موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز طراحی خوبی دارند و شما از شنیدن غرش موتور سوپراسپورت‌های بازی قطعا لذت خواهید برد.

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی CSR Racing 2 یکی از بهترین بازی‌های درگ محور موبایلی است که در سال 2016 توسط استودیوی NaturalMotion برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد. CSR Racing 2 عنوانی در حد و اندازه بازی‌های بزرگ کنسولی است و گرافیکش شما را شگفت‌زده خواهد کرد. اگر به دنبال تجربه یکی از بهترین ریسینگ‌های موبایلی هستید، CSR Racing 2 را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا