عمومی

دیزنی قصد دارد فیلم Shang-Chi را در همه بخشهای اسکار نامزد کند

دیزنی قصد دارد فیلم Shang-Chi را در همه بخش‌های اسکار نامزد کند

دیزنی سخت در حال تلاش است تا فیلم شانگ چی (Shang-Chi) را در همه دسته‌بندی‌های ممکن برای اسکار قرار دهد. اگرچه فیلم اخیر مرد عنکبوتی (Spider-Man: No Way Home) توجهات زیادی را به خود جلب کرده، اما استودیو مارول در سال گذشته چندین فیلم موفق دیگر مانند Black Widow و Shang-Chi را نیز در کارنامه دارد.

مطلب پیشنهادی:10 ویلن دنیای مارول و معادل آن‌ها در دنیای انیمه‌هاکی شبیه کیه؟
10 ویلن دنیای مارول و معادل آن‌ها در دنیای انیمه‌ها

فیلم شانگ چی در سپتامبر 2021 در سینماها اکران شد و استاد کونگ فو (با بازی سیمو لیو) را به دنیای سینمایی مارول و طرفداران معرفی کرد. این فیلم به کارگردانی دنیل کرتون با فیلمنامه‌ای از دیو کالاهام و اندرو لانهام ساخته شده و ماجراهای سفر شخصیت شانگ‌چی را در نقش پسر ارباب جنایتکار تهدیدآمیز ون وو (تونی لیانگ) دنبال می کند.

حال با فرا رسیدن فصل جوایز، دیزنی کمپین خود را آغاز کرده و دیزنی قصد دارد فیلم شانگ چی را در هر دسته‌بندی ممکن برای جایزه اسکار قرار دهد. در هریک از وبسایت‌های استودیو دیزنی آن‌ها از آکادمی می‌خواهند که شانگ چی را در مجموع برای 15 دسته واجد شرایط در نظر بگیرد. هر ستاره فوق الذکر در دسته بندی‌های مربوطه خود فهرست شده است، حتی یوئن وان، که به عنوان استاد گوانگ بو در مدت زمان محدودی در فیلم ظاهر شده بود.

فیلم شانگ چی

برای دیزنی کاملاً طبیعی است که برای فیلم‌هایش در رقابت اسکار تلاش کند، زیرا آنها همین کار را برای دیگر فیلم‌های مارول در سال 2021، Black Widow، Eternals و Spider-Man: No Way Home انجام می‌دهند، حتی اگر شانس بسیار کمی برای دریافت جایزه داشته باشند. آکادمی اسکار اغلب فیلم‌های پرفروش ابرقهرمانی را در رده بهترین فیلم در نظر نمی‌گیرد، اگرچه فیلم قبلی مارول، Black Panther، به دلیل اهمیت فرهنگی بسیار زیادش، نامزد دریافت جایزه معتبر در سال 2019 شد.

در اخبار قبلی خواندیم که کارگردان فیلم شانگ چی خواهان حضور جکی چان در دنباله آن است و سکانس حذف شده فیلم Shang-Chi مرگ یکی از شخصیت‌ها را نشان می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:10 موجود قدرتمند که اسپایدرمن شکستشان داده استفراتر از مرد عنکبوتی هم‌محله‌ای دوست داشتنی
10 موجود قدرتمند که اسپایدرمن شکستشان داده است


ماینکرفت #62 – یه رقیب جدید برای آیتم پیدا شد!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا