عمومی

اندرو گارفیلد دوست دارد بازهم نقش مرد عنکبوتی را ایفا کند

اندرو گارفیلد دوست دارد بازهم نقش مرد عنکبوتی را ایفا کند

اندرو گارفیلد به تازگی در صحبت‌هایش عنوان کرده که اگر شرایط درست و مناسب باشد، قطعا به فیلم‌های آینده مرد عنکبوتی برمی‌گردد. در سال 2012 و پس از فیلم مرد عنکبوتی 4 سم ریمی که به سرانجام نرسید، اندرو گارفیلد از طریق مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز به کارگردانی مارک وب، میراث توبی مگوایر را به دست گرفت.

مطلب پیشنهادی:10 شخصیت دنیای مارول که می‌توانند تانوس را شکست دهنددر برابر تایتان دیوانه
10 شخصیت دنیای مارول که می‌توانند تانوس را شکست دهند

این فیلم مجموعا طرفداران و منتقدان را راضی کرد. با این حال، استقبال ضعیف از مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2 (2014) در نهایت منجر به قرارداد استودیوهای سونی و مارول برای راه‌اندازی مجدد شخصیت مرد عنکبوتی در MCU با تام هالند شد که دوره حضور گارفیلد را کوتاه کرد. علی رغم ادعاهای فراوان گارفیلد مبنی بر عدم حضور در Spider-Man: No Way Home، سرانجام طرفداران او را در فیلم دیدند و اکنون هم هواداران و هم اندرو گارفیلد تمایل دارند وی در فیلم‌های بیشتری از مرد عنکبوتی حضور داشته باشد. اکنون برای اولین بار پس از اکران فیلم No Way، گارفیلد از تجربه و احساساتش نسبت به بازگشت به نقش مرد عنکبوتی و ایفای نقش در فیلم‌های آینده گفت:

منظورم این است که، بله، اگر همه چیز درست باشد، قطعاً باز هم حضور خواهم داشت. پیتر و مرد عنکبوتی، آن شخصیت‌ها همه و همه به قصد خدمت به اهداف بزرگ‌تری وجود دارند. او پسری از طبقه کارگر اهل کوئینز است که مبارزه و از دست دادن را می‌شناسد و عمیقاً همدل است. سعی می‌کنم چارچوب اخلاقی پیتر پارکر را به این شکل وام بگیرم، اگر فرصتی وجود داشت که به عقب برگردم و بیشتر از آن داستان بگویم، باید ابتدا خودم از آن اطمینان پیدا کنم.

اندرو گارفیلد

No Way Home به مخاطبان یادآوری می کند که گارفیلد یک پیتر پارکر و مرد عنکبوتی با کیفیت بوده و هست. در حالی که طرفداران می‌خواهند او را در فیلم‌های آینده ماند The Amazing Spider-Man 3 یا در جای دیگری از دنیای مرد عنکبوتی سونی (مبارزه با تام هاردی در ونوم یا جرد لتو در موربیوس) می خواهند، اما خطر لکه دار شدن حضور او مانند No Way Home زیاد است. بسیاری نگران بودند که نقش او در فیلم Spider-Man: No Way Home یک حیله باشد، اما در پایان همه طرفداران از نتیجه راضی بودند.

مطلب پیشنهادی:13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شدادامه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول
13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شد


ماینکرفت #62 – یه رقیب جدید برای آیتم پیدا شد!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا