خودروعمومی

خودرو پرسرعت بوگاتی به PUBG New State اضافه میشود

خودرو پرسرعت بوگاتی به PUBG: New State اضافه می‌شود

کرفتون توسعه دهنده بازی پابجی نیو استیت از همکاری جدیدی با «بوگاتی ریماک» خبر داد که یکی از سریع‌ترین خودروها جهان را به این بازی بتل رویال می‌آورد.

از به‌روزرسانی بعدی که اواخر این ماه منتشر می‌شود، بازیکنان در جزیره Troi می‌توانند به خودرو «بوگاتی ریماک نورا» دسترسی داشته باشند. نورا یک خودرو تمام الکتریکی با 1914 اسب بخار و سرعت 258 مایل در ساعت است که می‌تواند در کمتر از 9 ثانیه حدود نیم کیلومتر را طی کند.

مطلب پیشنهادی:راهنمای تیراندازی حرفه‌ای در PUBG New Stateچند گلوله می‌خواهی که بمیری؟!
راهنمای تیراندازی حرفه‌ای در PUBG New State

«مینکیو پارک» تهیه کننده اجرایی PUBG: New State در بیانیه رسمی خود گفت:

بسیار هیجان زده هستیم که اولین همکاری خود را اعلام کنیم و واقعاً باعث افتخار است که بوگاتی ریماک، برند خودرویی مبتکر و نمادین، برای شروع سال جدید همراه ما باشد. “این یک همکاری برجسته برای ما است و افزودن ریماک نورا به بازی کمک می‌کند تا سرگرمی، شدت و تجربه آن برای طرفداران ما افزایش پیدا کند.

پابجی نیو استیت

همچنین در این به‌روزرسانی آیتمی به صورت محدود که با این خودرو ارتباط دارد به فروشگاه درون بازی اضافه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:راهنمای هدشات کردن در بازی PUBG New Stateتک گلوله، بوسه مرگ!

همچنین این اولین باری است که کرفتون برای بازی جدید پابجی نیو استیت از زمان عرضه آن در ماه نوامبر با شرکت دیگری همکاری می‌کند. از طرفی دیگر، پابجی موبایل اخیرا با Arcane: A League of Legends Story، فیلم Godzilla vs. Kong و فرانچایز Metro برای رویدادهای درون بازی خود مشارکت کرده بود. تنسنت سازنده بازی اخیرا استودیو Turtle Rock خالق Left 4 Dead را خریداری کرد و با استودیو رمدی روی یک بازی کوآپ کار می‌کند.


ویجی‌موبایل: بهترین ماب‌های تاریخ ماینکرفت و 5 بازی اکشن آفلاین موبایلی

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا