عمومی

تصاویر فیلم Uncharted تام هالند را در قایق نشان میدهد

تصاویر جدید فیلم Uncharted تام هالند را در قایق نشان می‌دهد

همانطور که می‌دانید علاوه بر فیلم اقتباسی آنچارتد (Uncharted) عناوین دیگری هم از بازی‌های مشهور مانند سریال The Last of Us در HBO در حال ساخت است و اکثر آن‌ها هم در ژانر اکشن و ماجراجویی هستند. حال به تازگی تصاویر جدیدی از فیلم آنچارتد منتشر شده که قرار است در ماه بعد اکران شود.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های الهام‌بخش که شما را وادار به تلاش می‌کنندآثاری که به مخاطب انگیزه می‌دهند
بهترین فیلم‌های الهام‌بخش که شما را وادار به تلاش می‌کنند

سازندگان مسیر جالبی را با بازسازی فیلم این بازی اکشن-ماجراجویی در پیش گرفته‌اند، به این ترتیب که تام هالند در نقش نیتن دریک، مارک والبرگ (سالی) و سوفیا علی نقش کلویی فریزر را برعهده دارند. در آخرین شماره مجله Total Film که Uncharted را روی جلد خود دارد، تعدادی تصویر جدید از ماجراجویی تام هالند در نقش نیتن دریک دیده می‌شود و به همان اندازه که از یک فیلم ماجراجویانه و مهیج انتظار می‌رود، عکس‌ها نیز جالب توجه هستند.

در یکی از تصاویر تام هالند در جایی که شبیه به یک غار ترسناک به نظر می‌‌رسد، ایستاده و یک مشعل آتش را به سمت یک شی نامرئی که خارج از صفحه نمایش است نگه داشته است. سوفیا علی، همبازی اش، در همان چکمه‌های گل آلود کلویی فریزر، یکی دیگر از شکارچیان حرفه ای گنج، در کنار او ایستاده است. عکس دیگر هالند را در پشت یک را پشت فرمان یک قایق تندرو نشان می‌دهد.

تام هالند قبلا به شرایط سخت فیلمبرداری آنچارتد اشاره و گفته بود که فیلم‌برداری Uncharted او را شکسته و تاندونیت گرفته بود. گفته شده بود که وی حتی در پیدا کردن کارگردان فیلم روبن فلیشر نیز نقش داشته است. فلیشر برای کارگردانی دو پروژه سابق سونی یعنی فیلم ونوم در سال 2018 و Zombieland: Double Tap شناخته می‌شود.

فیلم Uncharted بیش از یک دهه است که در دست ساخت قرار دارد، پروسه تولید تا حد زیادی دشوار بوده و از انتخاب کارگردان گرفته تا مشکلات دیگر، تا به امروز از مسیرهای سختی عبور کرده است. باید منتظر ماند و دید که آیا این فیلم بعد از این همه مدت می‌تواند نظر مثبت مخاطبان و منتقدان را جلب کند یا خیر.

فیلم آنچارتد (Uncharted) به کارگردانی روبن فلیشر برای اکران در 18 فوریه 2022 (29 بهمن 1400) برنامه‌ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های ضد روز عشق که باید تماشا کنیدلازم نیست روز عشق مربوط به عاشقان رمانتیک باشد!
بهترین فیلم‌های ضد روز عشق که باید تماشا کنید


لتس‌پلی Human Fall Flat: سمی‌ترین مولتی‌ورس تاریخ

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا