عمومی

ریمیک بازی Resident Evil Code Veronica توسط طرفداران ساخته میشود

ریمیک بازی Resident Evil: Code Veronica توسط طرفداران ساخته می‌شود

بازی Resident Evil: Code Veronica یکی از نسخه‌های قدیمی و محبوب این فرانچایز محسوب می‌شود که اکنون یکی از طرفداران قصد بازسازی آن را دارد.

کپکام در سال‌های گذشته با ریمیک Resident Evil 2 و Resident Evil 3 به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده است. این کمپانی ولی چند وقتی است که به Resident Evil: Code Veronica کم توجهی کرده و همین موضوع باعث شده یکی از طرفداران رزیدنت اویل دست به کار شود. بنابر گزارش سایت یوروگیمر سازنده این ریمیک اعلام کرده است که پروژه او در سال 2022 به بازار عرضه خواهد شد.

سازنده این بازسازی قصد دارد ریمیک Resident Evil: Code Veronica را به صورت رایگان و در سه چپتر منتشر کند. اطلاعات زیادی از نحوه انتشار این چپترها وجود ندارد، اما هرکدام به مدت 4 ساعت گیم‌پلی خواهند داشت. این نسخه از انیمیشن‌های بهتری برای حرکت شخصیت‌ها برخوردار خواهد بود تا بازی حس واقع گرایانه‌تری داشته باشد. همچنین مانند ریمیک Resident Evil 3، توانایی شیرجه زدن و جاخالی دادن نیز به ریمیک Resident Evil: Code Veronica اضافه می‌شود.

مطلب پیشنهادی:نقد فصل اول سریال Resident Evil: Infinite Darkness – یک اقتباس درخور از رزیدنت اویلمسیری درست برای اقتباس از دنیای رزیدنت اویل
نقد فصل اول سریال Resident Evil: Infinite Darkness – یک اقتباس درخور از رزیدنت اویل
ریمیک بازی Resident Evil: Code Veronica

سازنده این ریمیک همچنین سیستم جدیدی برای زامبی‌ها طراحی کرده که آن‌ها را هم سطح با زامبی حال حاضر کپکام می‌کند. این بازسازی همچنین سیستم واکنش به آتش و باران، پیشرفت‌های گرافیکی و نورپردازی جدید خواهد داشت. توسعه دهنده آن همچنین اشاره کرده است که این بازی آن‌ها شامل تنظیمات زبانی مختلفی خواهد بود که طرفداران می‌توانند آن‌ها را از درون بازی تنظیم و تغییر دهند. همانطور که سایت IGN اشاره کرده کمپانی کپکام هر لحظه که بخواهد، می‌تواند این پروژه را کنسل کند.

بازی Resident Evil: Code Veronica در سال 2000 برای کنسول سگا دریمکست به بازار عرضه شد و سه ماه پس از اتفاقات نسخه دوم و سوم جریان دارد. در این بازی کلر و کریس ردفیلد به ترتیب زندانی در یک جزیره و یک مرکز تحقیقاتی در قطب جنوب را جستجو می‌کنند. کپکام یک نسخه بازسازی شده از این بازی را در سال 2011 به بازار منتشر کرده بود که نتوانست بازخوردهای خوبی کسب کند.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Resident Evil: Welcome To Racoon City – اقامتگاه زوار در رفته شیطانتعریف اشتباهی فن سرویس
نقد فیلم Resident Evil: Welcome To Racoon City – اقامتگاه زوار در رفته شیطان


سینما: نکات پنهان و بررسی تحلیلی انیمیشن Encanto

تماشا با بالاترین کیفیت از یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا