عمومی

معرفی بازی Trash Sailors قایقرانی با زبالهها

یادم نیست آخرین باری که یک بازی درمورد کشتی‌ها و کشتی‌سواری روی دریا بازی کردم چه زمانی بوده است. حداقل مطمئنم که این سوژه از بازی‌های ویدیویی آنقدرها طرفدار ندارد و کمتر کسی رغبت می‌کند که سراغش برود. اما بهرحال استودیو fluckyMachine تصمیم گرفته تا این ریسک را به جان بخرد و Trash Sailors را راهی بازار کند. یک بازی کو-آپ جذاب که می‌توانید به صورت تک نفره هم آن را تجربه کنید!

Trash Sailors ماجرای مردمی را روایت می‌کند که برای زنده ماندن باید روی قایق‌هایشان زندگی کنند. البته زمانی که صحبت از قایق می‌شود منظور یک قایق کوچک است که با استفاده از زباله ساخته شده. امکانات کمی در اختیار مردم گذاشته شده. خطرات زیادی پیش رویشان است و از همه مهم‌تر اینکه برای پیشروی و در راه نماندن می‌بایست سوخت مورد نیازشان را هم تامین کنند. پیدا کردن سوخت کار چندان سختی نیست. کافی است زباله‌هایی که اطرافتان روی آب شناور هستند را با یک هدف‌گیری دقیق بگیرید و سپس آن‌ها را به دستگاه مخصوصی بدهید که به سوخت تبدیلشان می‌کند.

به یاد داشته باشید که شما روی یک قایق در حال حرکت حضور دارید. پس باید به مسیر و کنترل قایق هم توجه کنید. در این مسیر می‌توانید 3 همراه دیگر نیز داشته باشید (در حالت آفلاین فقط یک همراه به شما داده می‌شود). حال تقسیم کار به خودتان بستگی دارد. یکی می‌تواند جهت‌دهی به قایق را قبول کند و دیگری به دنبال پیدا کردن سوخت باشد. وقتی به صورت تک‌نفره بازی می‌کنید هر دو کار به شما سپرده می‌شود. با این تفاوت که حضور یار کمکی باعث می‌شود کنترل بازی (ترجیحا کنترلر) فوق‌العاده ساده‌تر شود.

موانع زیادی پیش پایتان هستند تا شما را به چالش بکشانند. از قایق سایر مردم گرفته تا تابلوها و میله‌هایی که سر از آب درآورده‌اند تا قایق شما را غرق کنند. البته این فرصت را دارید تا حتی با وجود تصادف کردن و از دست دادن قسمتی از قایقتان آن را دوباره تعمیر کنید. اما بعضی وقت‌ها انتخاب مسیر اشتباه باعث می‌شود فرصت کافی برای واکنش نشان دادن نداشته باشید و درنهایت شکست بخورید و از اول مسیرتان را آغاز کنید!

Trash Sailors یک بازی کوچک و سرگرم‌کننده است که تجربه آن با حضور پلیرهای دیگر قطعا جذاب‌تر می‌شود. تجربه بازی به صورت تک‌نفره هم جالب است. Trash Sailors حداقل برای چند ساعتی می‌تواند شما را با چالش‌های مختلفش سرگرم کند. اما بهتر است چیز زیادی از آن انتظار نداشته باشید چون قطعا در برآورده کردن آن شکست می‌خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا