عمومی

Spider-Man No Way Home دلیل تاخیر اکران فیلم Morbius بوده است

Spider-Man: No Way Home دلیل تاخیر اکران فیلم Morbius بوده است

چند روز پیش اخباری منتشر شد که نشان می‌داد اکران فیلم موربیوس (Morbius) برای هفتمین‌بار عقب افتاده و به‌نظر می‌رسد «مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست» دلیل اصلی آن بوده است. این فیلم با بازی جر لتو در نقش شخصیت اصلی (دکتر موربیوس) ابتدا قرار بود در تاریخ در تاریخ 28 ژانویه در سینماها اکران شود، اکنون با سه ماه تاخیر، برای اکران در روز ‍1 آپریل 2022 (12 فروردین 1401) برنامه‌ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی:معرفی بهترین فیلم‌های عاشقانه سال 2020روایت شخصیت‌های تاریخی و حوادث پُر فراز و نشیب
معرفی بهترین فیلم‌های عاشقانه سال 2020

طرفداران سونی و این فیلم پیش‌تر دلیل این تاخیر چندین و چند باره را نمی‌دانستند. حال یک گزارش جدید از Deadline نشان می‌دهد که شاید سونی نگران فروش فیلم دیگر خود، یعنی مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در سینماهاست و نمی‌خواهد موقعیت آن را به خطر بیندازد. به عبارت دیگر این استودیو نمی‌خواهد دو فیلم آن پا در کفش یکدیگر کنند و اکنون که Morbius تا بهار وارد سینماها نمی‌شود، این به No Way Home زمان می‌دهد تا رکوردهای خود را قبل از اینکه یک ابرقهرمان دیگر وارد سینماها شود، تکمیل کند.

فیلم Morbius

تاکنون فیلم جدید مرد عنکبوتی توانسته به فروش جهانی 1.38 میلیارد دلار در سینماها دست پیدا کند. سنفرد پنیچ، رییس سونی پیکچرز قبلا تایید کرده که برنامه‌هایی برای ساختن دنیایی سینمایی سونی (مشابه دنیای سینمایی مارول) دارد. وی در این باره گفت:

در واقع یک برنامه وجود دارد. من فکر می‌کنم اکنون شاید برای مردم کمی واضح‌تر شود که ما به کجا می‌رویم و فکر می‌کنم وقتی No Way Home بیرون بیاید، حتی موارد بیشتری نیز فاش خواهد شد.

قبلا طی اخبار دیگر اعلام شد که فیلم Morbius نسبت به ونوم 2 طولانی‌تر خواهد بود و جرد لتو به ارتباط این فیلم با شش خبیث اشاره می‌کند.

مطلب پیشنهادی:سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟قدم به قدم با سنگ‌های رنگارنگ مارول
سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟


سینما: نکات پنهان و بررسی تحلیلی انیمیشن Encanto
تماشا کنید: با بالاترین کیفیت از یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا