عمومی

بازی Days Gone تاکنون حداقل 9 میلیون نسخه فروخته است

بازی Days Gone تاکنون حداقل 9 میلیون نسخه فروخته است

کارگردان بازی انحصاری پلی استیشن Days Gone که سال گذشته میلادی برای پی‌سی نیز عرضه شد، آمار فروش کلی این بازی محصول سال 2019 را اعلام کرد.

روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بازی Ghost of Tsushima، یکی دیگر از عناوین انحصاری پلی استیشن تاکنون توانسته بیش از 8 میلیون نسخه فروش داشته باشد. به همین منظور جف راس کارگردان بازی Days Gone که مدت‌ها پیش استودیو ساخت بازی را ترک نمود، در اکانت توییتر خود در واکنش به این خبر گفت زمانی که با سونی قطع همکاری کرد، Days Gone به تنهایی بر روی کنسول 8 میلیون نسخه فروخته بود.

مطلب پیشنهادی:دکمه Create در پلی استیشن 5 چه کاربردی دارد؟دکمه‌ی Create در دوال سنس جایگزین دکمه Share در دسته دوال شاک شده است
دکمه Create در پلی استیشن 5 چه کاربردی دارد؟

از آن زمان تاکنون مسلما این بازی بر روی کنسول‌های پلی‌ استیشن فروش بیشتری داشته و صد البته باید فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ای در استیم برای رایانه‌های شخصی را نیز به آمار کلی فروش اضافه کرد.

راس در ادامه مدعی شد که مدیریت استودیو محلی «همیشه باعث می‌شد احساس کنیم که این بازی یک ناامیدی بزرگ بود و شکست بدی خورد.» راس گفت نمرات بازی در سایت‌ها عامل این اتفاق نبود، بلکه پوشش مطبوعاتی ضعیف عامل اصلی بود. او گفت: «مطبوعات به ما کمکی نکردند.»

راس ادامه داد که مدیریت سونی به بازی Death Stranding بیشتر از Days Gone ایمان داشت. سازنده همچنین در مورد توسعه بازی صحبت کرد و گفت:

پروسه ساخت بازی بسیار طولانی بود، اما ما تیم کوچکی بودیم که تازه داشتیم یاد می‌گرفتیم چطور اولین بازی در سبک جهان باز خود را بسازیم. با در نظر گرفتن همه موارد و مسائل، به نظرم شگفت‌انگیز بود که توانستیم بازی را به پایان برسانیم و منتشر کنیم.

جف راس استودیو Bend را در ماه دسامبر 2020 (آذر 1399) ترک کرد. ظاهرا علی‌رغم فروش بسیار بالای این بازی، هیچ برنامه‌ای برای ساخت دنباله آن وجود ندارد و استودیو Bend نیز هم اکنون بر روی ساخت یک IP جدید تمرکز کرده است.

مطلب پیشنهادی: سینما: نقد و بررسی فیلم Spiderman No Way Home بدون اسپویل!
 سینما: نقد و بررسی فیلم Spiderman No Way Home بدون اسپویل!


لتس‌پلی Human Fall Flat: سمی‌ترین مولتی‌ورس تاریخ

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا