عمومی

اکتیویژن رسما از سایت فروش تقلب بازی وارزون شکایت کرد

اکتیویژن رسما از سایت فروش تقلب بازی وارزون شکایت کرد

اکتیویژن ناشر سری Call of Duty برای مقابله با هکرهای بازی وارزون (Call of Duty: Warzone)، از سایت Engine Owning شکایت کرده و آن‌ها را به دادگاه خواهد کشاند.

اکتیویژن سال 2022 را با به دادگاه کشاندن سایت Engine Owning، سازنده کدها و نرم‌افزارهای تقلب بازی وارزون آغاز کرد و جبهه قانونی جدیدی را در جنگ بی‌پایان علیه هکرهای آسیب‌رسان به بازی بتل رویال آنلاین محبوب، شروع کرد. علاوه بر درآمد از دست رفته، این شرکت در حال حاضر به دلیل تبعیض و بدرفتاری‌های گسترده در محل کار مورد انتقاد قرار گرفته و سایت EngineOwning را به دلیل «آسیب جبران‌ناپذیر به حسن نیت و شهرت شرکت خود» مقصر می‌داند.

مطلب پیشنهادی:10 نکته‌ای که باید پیش از تجربه بخش چندنفره Call of Duty Black Ops Cold War بدانیدچه تازه‌کار باشید و چه باتجربه،‌ این‌ها به دردتان خواهند خورد
10 نکته‌ای که باید پیش از تجربه بخش چندنفره Call of Duty Black Ops Cold War بدانید

آنطور که سایت The Verge گزارش کرده، این شکایت روز گذشته در دادگاه بخش مرکزی کالیفرنیا تنظیم شده و ادعا کرده که EngineOwning حق کپی‌رایت و شرایط استفاده از خدمات شرکت اکتیویژن را نقض کرده و به واسطه توزیع ربات‌های نشانه‌گیری و ربات‌های ماشه‌کشی و سایر تقلب‌ها، به فروش بازی آسیب رسانده است.

متقلبان در وارزون

در این دادخواست آمده است:

متهم به طرز جبران‌ناپذیری به قابلیت مشتریان قانونی اکتیویژن برای لذت بردن و مشارکت در بازی‌های آنلاینی که با وسواس و دقت توسط شرکت اکتیویژن ایجاد شده، آسیب می‌رساند. این به نوبه خود ممکن است باعث نارضایتی کاربران از بازی‌های سری کال آو دیوتی شود، علاقه خود را از دست بدهند و دیگر بازی نکنند.

سایت Engine Owning «تقلب‌های با کیفیت بالا» را برای تعدادی از بازی‌های سری کال آو دیوتی و همچنین سایر شوترهای آنلاین همچون Halo Infinite و Battlefield V تبلیغ می‌کند. بسته اشتراکی بازی وارزون در حال حاضر کمتر از یک دلار در روز هزینه دارد و طبق ادعای سایت Engine Owning کاربر با استفاده از آن «ناشناخته» باقی می‌ماند.

این شکایت پس از ماه‌ها بن کردن بازیکنان متقلب در وارزون صورت گرفته که اکتیویژن ادعا کرده بود «ده‌ها هزار» اکانت را در سال گذشته در حین استفاده از خدمات Engine Owning گیر انداخته بود. این شرکت اواخر سال گذشته در مبارزه علیه هکرهای بخش چندنفره آنلاین، سیستم ضدتقلب Ricochet را عرضه کرد.

مطلب پیشنهادی:10 حقیقت جالب از سری Call of Dutyاز نسخه‌های منتشر نشده تا جیپ‌های واقعی
10 حقیقت جالب از سری Call of Duty


لتس‌پلی Human Fall Flat: سمی‌ترین مولتی‌ورس تاریخ

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا