عمومی

HBO سال 2021 را با 73.8 مشترک جهانی به پایان رساند

HBO سال 2021 را با 73.8 مشترک جهانی به پایان رساند

مدیر عامل وارنرمدیا در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که شبکه HBO و سرویس استریم HBO Max آن در سال گذشته در مجموع 73.8 مشترک جهانی داشته است.

«جیسون کیلار» در مصاحبه خود با ددلاین توضیح داد که پیش‌بینی‌های این شرکت برای پایان سال 2021 کسب 73 میلیون مشترک در سرتاسر جهان بوده که با این وجود عملکرد آن‌ها فراتر از حد انتظار بوده است.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال Beartown؛ اقتباس تلویزیونی از رمان شهر خرس‌ها فردریک بکمنیک نمره مثبت دیگر در کارنامه HBO
نگاهی به سریال Beartown؛ اقتباس تلویزیونی از رمان شهر خرس‌ها فردریک بکمن
شبکه HBO

او همچنین توضیح داد که AT&T در اواخر این ماه اطلاعات بیشتری درباره تعداد مشترکین این دو سرویس به اشتراک خواهد گذاشت که شامل جزئیاتی از تعداد مشترکین آن‌ها در ایالات متحده و سایر مناطق جهان است. باید به این موضوع اشاره کرد که سرویس HBO Max هنوز در بریتانیا، ایتالیا و آلمان راه‌اندازی نشده است و آن‌ها تا سال 2024 با شبکه Sky قرارداد توزیع امضا کرده‌اند. با این وجود، کیلار توضیح می‌دهد که احتمالا در آینده مذاکره‌ای با این کشورها صورت بگیرد.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Godzilla Vs Kong – نبرد بزرگ هیولاهازمین می‌لرزد…
نقد فیلم Godzilla Vs Kong – نبرد بزرگ هیولاها

در سال گذشته و تاکنون فیلم‌های بسیار بزرگی علاوه بر اکران سینمایی، روی سرویس استریم بزرگ HBO Max منتشر شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به Dune و Matrix Resurrections اشاره کرد. همچنین پخش سریال Peacemaker با سه قسمت از 13 ژانویه (23 دی) در این سرویس آغاز خواهد شد.


لتس‌پلی Human Fall Flat: سمی‌ترین مولتی‌ورس تاریخ

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا