عمومی

سرویس اشتراکی یوبیسافت به ایکس باکس خواهد آمد

سرویس اشتراکی یوبیسافت به ایکس باکس خواهد آمد

سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس به ایکس باکس خواهد آمد تا بیش از 100 بازی ناشر، از جمله Far Cry 6 را در دسترس بازیکنان این کنسول قرار دهد.

Ubisoft و ایکس باکس امروز از عرضه سرویس اشتراکی یوبیسافت در آینده خبر دادند، اما تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است. ناشر بازی‌های معروفی چون سری Assassin’s Creed تنها اعلام کرد که Ubisoft در آینده به ایکس باکس خواهد آمد. علاوه بر این، سرویس یوبیسافت به صورت مجزا وارد ایکس باکس خواهد شد و تداخلی با سرویس گیم پس نخواهد داشت.

مطلب پیشنهادی:ویجی لاگ: قیمت بازی و چالش‌های خرید ایکس باکس سری ایکس در ایرانهر چیزی که باید از خرید ایکس باکس تو ایران بدونید
ویجی لاگ: قیمت بازی و چالش‌های خرید ایکس باکس سری ایکس در ایران
یوبیسافت

Ubisoft در سپتامبر 2019 سرویس اشتراکی خود را راه‌اندازی کرد و در اکتبر 2020 نام آن به Ubisoft تغییر پیدا کرد و از آن زمان تاکنون علاوه بر پی‌سی، در دسترس گوگل استدیا و آمازون لونا قرار گرفته است. تاکنون بیش از 100 بازی از جمله Assassin’s Creed Valhalla و Far Cry 6 روی این سرویس قرار گرفته است.

با این وجود، درست همانطور که ایکس باکس بازی‌هایی مانند Halo Infinite و Forza Horizon 5 را از طریق سرویس گیم پس عرضه می‌کند، آخرین بازی‌های یوبیسافت نیز به این سرویس اضافه خواهند شد. به عنوان مثال ریمیک Splinter Cell هر زمان که منتشر شود، روی سرویس یوبیسافت پلاس و کنسول ایکس باکس نیز عرضه می‌شود.

مطلب پیشنهادی:چگونه از قابلیت HDR خودکار ایکس باکس سری ایکس و اس استفاده کنیم؟برای این که بازی‌های قدیمی هم ظاهری جدید پیدا کنند
چگونه از قابلیت HDR خودکار ایکس باکس سری ایکس و اس استفاده کنیم؟

اشتراک سرویس یوبیسافت هم اکنون روی پی‌سی به صورت ماهانه 14.99 دلار است و باید دید با همین قیمت وارد ایکس باکس خواهد شد یا این ناشر برنامه‌های دیگری برای آن دارد.


لتس‌پلی Human Fall Flat: سمی‌ترین مولتی‌ورس تاریخ

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا