عمومی

تاریخ عرضه دومین بسته الحاقی Far Cry 6 مشخص شد

تاریخ عرضه دومین بسته الحاقی Far Cry 6 مشخص شد

Pagan: Control دومین بسته الحاقی اصلی بازی Far Cry 6 در تاریخ 11 ژانویه (21 دی) و بسیار زودتر از چیزی که انتظارش را داشتیم عرضه خواهد شد.

از تاریخ اعلام شده، بازیکنان در بازی Far Cry 6 می‌توانند کنترل Pagan Min شخصیت منفی آرام و در عین حال پر حاشیه Far Cry 4 را بر عهده بگیرند. همچنین این به‌روزرسانی دنباله بسته الحاقی Vaas: Insanity محسوب می‌شود که سال گذشته عرضه شد و دومین قسمت از سه بسته الحاقی آن با الهام از ویلن‌های سری است.

بازی Far Cry 6
مطلب پیشنهادی:کارخانه خلاقیت یاس در امارات متحده: آن‌چه از صنعت سرگرمی انتظار داریدهنر هفتم سرزمین بیابان
کارخانه خلاقیت یاس در امارات متحده: آن‌چه از صنعت سرگرمی انتظار دارید

DLC آینده که در محدوده ذهن Min قرار دارد، ترکیبی از «اکشن شدید و داستان سرایی» و بازیکنان در آن به بررسی ذهن و روان مین خواهند پرداخت و سعی می‌کنند به سلطنت Kyrat که یک پادشاه خودخوانده است، پایان دهند. همچنین یوبیسافت در این بسته الحاقی از سبک روگ‌-لایک بهره برده است به این معنی که پس از هر بار کشته شدن Min بازیکنان به ابتدا داستان برمی‌گردند. همچنین «تروی بیکر» صداپیشه اصلی این شخصیت در فار کرای 4 در این DLC نیز حضور دارد. احتمالا بدانید که او همچنین در The Last of Us صداپیشه جوئل میلر بوده است.

پس از Pagan: Control در آینده یک ویلن دیگر نیز به Far Cry 6 اضافه خواهد شد که آن Joseph Seed از بازی پنجم این سری خواهد بود. در حالی که هنوز زمان انتشار بسته الحاقی او مشخص نشده، یوبیسافت تایید کرد که در اواخر سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Riders Republicزیر آسمان ورزش
بررسی بازی Riders Republic

بازی Far Cry 6 هم اکنون برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، استدیا و از طریق فروشگاه یوبیسافت و اپیک گیمز برای پی‌سی منتشر شده است. با این حال بسته الحاقی Pagan: Control به طور مستقل عرضه نخواهد شد و برای تجربه آن، نیاز است تا اشتراک «سیزن پس» بازی را به ارزش 40 دلار خریداری کنید تا علاوه بر آن به سایر DLC ها نیز دسترسی داشته باشد.


لتس‌پلی Human Fall Flat: سمی‌ترین مولتی‌ورس تاریخ

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا