عمومی

پتنت پلی استیشن شامل سیستم هدایت و آموزش بازیکنان است

پتنت جدید پلی استیشن شامل سیستم هدایت و آموزش بازیکنان است

به تازگی پتنت انحصاری جدیدی از شرکت سونی برای کنسول پلی استیشن منتشر شده که نشان می‌دهد سیستم هدایت ومربیگری بازیکنان را به ثبت رسانده است.

این پتنت در ماه ژوئن 2021 (خرداد) در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده به ثبت رسیده بود، اما در روز 30 دسامبر به صورت عمومی منتشر شد و در رابطه با «سیستم‌ها و روش‌های مربیگری کاربران برای بازی کردن» است.

مطلب پیشنهادی:چگونه حافظه پلی استیشن 5 را ارتقا دهیم؟فضای ذخیره سازی پلی استیشن 5 تحت چه شرایطی قابل افزایش است؟
چگونه حافظه پلی استیشن 5 را ارتقا دهیم؟

روش شرح داده شده در رابطه با این پتنت، از زمانی می‌گوید که سیستم قبل از ارائه نکاتی در زمینه پیشرفت بازی به بازیکن، تشخیص می‌دهد که او «از یک حد آستانه مهارت پایین‌تر آمده» و سپس به او کمک می‌کند.

سیستم این کار را با استفاده از یک بخش ضبط شده از گیم‌پلی بازیکن و هم‌پوشانی آن با محتوای «خود-مربیگری» انجام می‌دهد. سونی اعلام کرده است که این سیستم می‌تواند «برای کاهش ناامیدی بازیکنان در سبک‌های مختلف بازی در هنگام یادگیری یک بازی جدید» استفاده شود.

پلی استیشن

شرکت سونی در چند سال گذشته، چندین پتنت‌ مرتبط با این موضوع را به ثبت رسانده است. این پتنت‌ها شامل دستیار صوتی هوش مصنوعی به نام PlayStation Assist و سیستمی که بازیکنان را قادر می‌سازد متن، تصویر و نکات صوتی درون بازی را برای سایر کاربران به جای بگذارند، می‌شود.

یکی دیگر از پتنت‌های پلی‌ استیشن، به عنوان سرویس کمک بلادرنگ «در سبک اوبر» توصیف شده است که برای کاربران این قابلیت را فراهم می‌کند تا بازیکنان خبره را فراخوانی کرده و برای عبور از سکانس‌های چالش‌برانگیز بازی‌ها، از آن‌ها یاری بگیرند.

اخیراً شرکت سونی با موفقیت توانست پتنت مکانیزم مسیرسازی را که در Death Stranding به نمایش درآمده بود را به ثبت رساند و به نظر می‌رسد که یک کنترلر پلی استیشن جدید به ثبت رسانده که برای تجربه بازی‌های موبایلی طراحی شده است.

مطلب پیشنهادی:چگونه می‌توان مرد عنکبوتی تام هالند را به دنیای سونی منتقل کرد؟روش‌های ملحق کردن اسپایدی به دیگر شخصیت‌های عنکبوتی
چگونه می‌توان مرد عنکبوتی تام هالند را به دنیای سونی منتقل کرد؟


ویجی‌لاگ پلاس: مود جدید فورتنایت و تاریخ انتشار احتمالی گاد آو وار رگناروک

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا