عمومی

نظر طراح اصلی مستر چیف دربارهی بازی Halo Infinite چیست

نظر طراح اصلی مستر چیف درباره‌ی بازی Halo Infinite چیست؟

مارکوس لهتو، طراح اصلی شخصیت مستر چیف و یکی از معماران اصلی سری هیلو، به تازگی نظر خود درباره‌ی Halo Infinite را به اشتراک گذاشته است.

مطلب پیشنهادی:پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بخریم یا دیره؟بریم واسه PS5 و Xbox جدید؟
پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بخریم یا دیره؟

پس از بازی کردن بخش کمپین داستانی در دوران تعطیلات کریسمس، لهتو اظهار داشت با وجود اینکه مشکلات ریزی با بازی داشت اما کمپین Halo Infinite «بار دیگر جادوی سری هیلو را بازگردانده است». او گفت:

به افتخار دوستانم در استودیو 343 کلاه از سر برمی‌دارم و به آن‌ها تبریک می‌گویم. کمپین داستانی Halo Infinite جادوی هیلو را بار دیگر به سری بازگردانده است. واقعاً از دوباره بازی کردن با مستر چیف لذت می‌برم!

لهتو اضافه کرد که البته بازی برای او یک تجربه بی عیب و نقص نبوده و در زمینه پیدا کردن اولویت‌های اهداف ماموریت‌ها در نقشه جهان باز مشکلاتی داشته است. در توییت دیگری با خنده گفت: «مشکل رایج است یا اینکه سن من بالا رفته؟»

بازی Halo Infinite

لهتو بر روی عنوان اصلی Halo: Combat Evolved به عنوان مدیر هنری کار کرده بود و یکی از خالقان کل جهان سری هیلو است. او در ساخت ادامه‌های هیلو با استودیو بانجی همکاری کرد و سپس آن‌ها را ترک کرد تا استودیوی بازی‌سازی خود تحت عنوان V1 Interactive را تاسیس کند که تنها یک بازی به نام Disintegration منتشر کرد و سپس این شرکت تعطیل شد.

لهتو هم‌اکنون به عنوان کارگردان بازی در استودیوی تازه تاسیس الکترونیک آرتز در شهر سیاتل مشغول به کار است که به عنوان بخشی از برنامه گسترده‌تر کردن فرنچایز بلتفیلد، مولفه‌های روایی جدیدی را برای نسخه بعدی بازی تولید خواهند کرد.

پس از تاخیری طولانی و پس از گذشت دوره ساختی سخت و دشوار، کمپین داستانی Halo Infinite ماه گذشته به طور رسمی منتشر شد و به موفقیت بزرگی دست یافت و این شوتر اول شخص علمی-تخیلی نقدهای مثبت زیادی را منتقدین و بازیکنان دریافت کرد. پیش از آن بخش چندنفره رایگان بازی در ماه آبان و به مناسبت 20 سالگی عرضه سری هیلو و البته برند ایکس باکس منتشر شده بود و مورد تحسین قرار گرفته بود.

شب گذشته همچنین خبر رسید که طراح اصلی داستان بازی Halo Infinite استودیو 343 Industries را ترک کرده تا در سال جدید فرصت‌های دیگری را دنبال کند.

مطلب پیشنهادی:رفع مشکل اتصال به شبکه ایکس باکس لایو در ایکس باکس سری ایکسخطای پرتکرار 0x80a4040 را حل کنید
رفع مشکل اتصال به شبکه ایکس باکس لایو در ایکس باکس سری ایکس


سینما: بعد از Reunion هری‌پاتر و فرندز، منتظر چه دورهمی‌هایی باشیم؟ [تماشا کنید]

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + یک =

دکمه بازگشت به بالا